kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PAUCI
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -52
LC - Juniori -74
FC - Juniori -71
FC - Seniori -67
FC - Seniori -75
FC - Seniorke -52
PF - Stariji kadeti -52
A030
61
9
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
63
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
184
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
A032
115
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
131
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
13
MATEJ TURAK (SUŠAK)
A033
61
1
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
184
10
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
A034
131
11
FRAN PEČEK (KUTINA)
13
5
MATEJ TURAK (SUŠAK)
A036
184
8
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
131
7
FRAN PEČEK (KUTINA)
Medalists
1. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
2. FRAN PEČEK, KUTINA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
3. MATEJ TURAK, SUŠAK
LC - Juniori -74
304
ROKO ŠARE (VELEBIT)
B016
191
1
MATEO KRSNIK (MLADOST)
244
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
B018
230
3
MISLAV FABIJANČIĆ (PLANET)
224
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
239
DOMINIK FRŽOP (HBD)
B019
294
3
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
320
0
ANTE BOJČIĆ (PAUCI)
B020
45
1
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
1
2
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
B021
56
1
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
203
2
LUKA SIRIĆ (KVARNER)
219
VILIM VIČIĆ FRANČIŠKOVIĆ (DRAGA)
B022
304
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
244
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
B023
230
0
MISLAV FABIJANČIĆ (PLANET)
239
0
DOMINIK FRŽOP (HBD)
B024
294
0
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
1
3
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
B025
203
2
LUKA SIRIĆ (KVARNER)
219
1
VILIM VIČIĆ FRANČIŠKOVIĆ (DRAGA)
B026
304
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
230
1
MISLAV FABIJANČIĆ (PLANET)
B027
1
0
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
203
3
LUKA SIRIĆ (KVARNER)
B030
304
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
203
0
LUKA SIRIĆ (KVARNER)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. LUKA SIRIĆ, KVARNER
3. MISLAV FABIJANČIĆ, PLANET SPORT
3. DAVOR ĐEREK, SUŠAK
FC - Juniori -71
C001
147
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
27
2
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
C002
105
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
112
3
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
C003
248
0
HRVOJE KATIC (UNIRENT)
58
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
C004
281
0
IVO PERKUŠIĆ (FIGHTER)
42
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
C018
27
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
112
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
C019
58
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
42
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
C032
27
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
42
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
Medalists
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. SLAVKO ŽILIĆ, ARMUS
FC - Seniori -67
88
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
D002
106
0
VANJA REHAK (PITBUL)
211
3
MARIO PETEK (LEONGYM)
57
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
258
LUKA BJELANOVIĆ (SVKRSVN)
D022
88
2
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
211
1
MARIO PETEK (LEONGYM)
D023
57
1
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
258
2
LUKA BJELANOVIĆ (SVKRSVN)
D041
88
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
258
0
LUKA BJELANOVIĆ (SVKRSVN)
Medalists
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. LUKA BJELANOVIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. MARIO PETEK, LEON GYM
3. DINO BILANDŽIJA, IVANIĆ GRAD
FC - Seniori -75
D003
104
1
VLADIMIR IVAN (PITBUL)
59
2
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
D004
110
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
300
0
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
D005
40
0
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
286
0
PETAR TONKOVIĆ (FIGHTER)
D006
156
0
IVAN VUKMAN (TROGIR)
263
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
D024
59
0
LUKA NOVOSEL (IVNCG)
300
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
D025
286
0
PETAR TONKOVIĆ (FIGHTER)
263
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
D042
300
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
263
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Medalists
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. LUKA NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. PETAR TONKOVIĆ, IMOTSKI
FC - Seniorke -52
D014
315
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
277
0
ZVONIMIRA TRUSIĆ (ŠK)
D015
37
0
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
93
0
VALENTINA BALAŽINEC (ŠK)
D035
315
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
93
0
VALENTINA BALAŽINEC (ŠK)
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ----
3. ----
3. ----