kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PAUCI
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -47
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Seniori -69
PF - Seniori +94
PF - Stariji kadeti -47
A025
218
0
JOSIP BUKARICA (CRO-ZD)
7
10
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
226
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
A027
126
0
JOSIP GRGURIĆ (VSG)
116
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
95
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
A028
7
8
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
226
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
A029
116
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
95
1
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
A031
7
12
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
116
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -42
A001
96
4
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
15
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
164
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
A002
231
5
KARIN KARIKO (PLANET)
232
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
125
NIKA BARIČEVIĆ (VSG)
A003
15
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
164
5
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
A004
232
0
ELA ZNAOR (MALINSK)
125
0
NIKA BARIČEVIĆ (VSG)
A006
15
14
SARA PEŠUT (SUŠAK)
232
13
ELA ZNAOR (MALINSK)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. ELA ZNAOR, MALINSKA
3. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. NIKA BARIČEVIĆ, VISOČICA
PF - Seniori -69
266
MARKO BOLJAT (LOTUS)
A067
210
14
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
197
11
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
70
BASARA ROBERT (TIGAR)
138
EDI NURIKIĆ (VSG)
A069
266
3
MARKO BOLJAT (LOTUS)
210
13
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
A068
70
10
BASARA ROBERT (TIGAR)
138
0
EDI NURIKIĆ (VSG)
A072
210
6
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
70
13
BASARA ROBERT (TIGAR)
Medalists
1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. EDI NURIKIĆ, VISOČICA
3. MARKO BOLJAT, LOTUS
PF - Seniori +94
A079
20
9
VLATKO ZNIKA (KBK)
136
13
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
A080
124
0
NIKOLA MRAOVIĆ (VSG)
139
11
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
A081
136
16
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
139
15
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARINO ŠTEFANAC, TIGAR, Karlovac
2. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
3. VLATKO ZNIKA, LEGEND
3. NIKOLA MRAOVIĆ, VISOČICA