kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PAUCI
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Seniori -69
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
LC - Juniori -84
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
PF - Stariji kadeti -52
A030
61
9
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
63
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
184
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
A032
115
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
131
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
13
MATEJ TURAK (SUŠAK)
A033
61
1
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
184
10
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
A034
131
11
FRAN PEČEK (KUTINA)
13
5
MATEJ TURAK (SUŠAK)
A036
184
8
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
131
7
FRAN PEČEK (KUTINA)
Medalists
1. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
2. FRAN PEČEK, KUTINA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
3. MATEJ TURAK, SUŠAK
PF - Stariji kadeti -57
A035
215
2
ROKO VULETA (DRAGA)
289
12
MARKO DŽIN (PLANET)
A037
274
11
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
257
1
BARTUL KRSTULOVIĆ (MORNAR)
A038
192
4
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
233
10
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
85
IVAN SOVEC (ZMAJ)
A039
289
10
MARKO DŽIN (PLANET)
274
0
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
A040
233
5
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
85
7
IVAN SOVEC (ZMAJ)
A042
289
11
MARKO DŽIN (PLANET)
85
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA
PF - Seniori -69
266
MARKO BOLJAT (LOTUS)
A067
210
14
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
197
11
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
70
BASARA ROBERT (TIGAR)
138
EDI NURIKIĆ (VSG)
A069
266
3
MARKO BOLJAT (LOTUS)
210
13
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
A068
70
10
BASARA ROBERT (TIGAR)
138
0
EDI NURIKIĆ (VSG)
A072
210
6
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
70
13
BASARA ROBERT (TIGAR)
Medalists
1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. EDI NURIKIĆ, VISOČICA
3. MARKO BOLJAT, LOTUS
PF - Seniori -79
A073
275
2
KRUNOSLAV JAGARIĆ (ŠK)
190
12
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
A074
285
2
IVAN PERETIN (KBK)
199
12
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
A077
190
9
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
199
16
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Medalists
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. JAKOV ILIČIĆ, MAWASHI
3. IVAN PERETIN, LEGEND
3. KRUNOSLAV JAGARIĆ, ŠKORPION
PF - Seniori -84
A076
293
1
DANIEL SAMIRIĆ (POLAČA)
193
11
JURE DRLJE (MAWASHI)
295
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
A078
193
14
JURE DRLJE (MAWASHI)
295
10
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
3. DANIEL SAMIRIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Seniorke -55
A055
52
2
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
195
12
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
A056
75
10
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
227
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
A058
195
6
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
75
15
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVINA, TIGAR, Karlovac
2. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Medulin
PF - Seniorke -65
A060
194
0
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
241
0
KRISTINA PETKOVIĆ (HBD)
A061
134
12
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
317
2
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
A063
194
1
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
134
11
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
2. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
3. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Seniorke -70
150
ANA ZNAOR (SUŠAK)
A062
189
16
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
297
6
KARMEN GALAC (VELEBIT)
A064
150
13
ANA ZNAOR (SUŠAK)
189
3
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
Medalists
1. ANA ZNAOR, SUŠAK
2. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI
3. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----
LC - Juniori -84
B032
201
0
MARIO ČURIĆ (KVARNER)
188
3
JURE DRLJE (MAWASHI)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. MARIO ČURIĆ, KVARNER
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -55
B037
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
282
0
KARLA SKENDER (FIGHTER)
B039
187
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
5
0
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
B040
127
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
83
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
B041
53
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
17
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
B042
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
5
0
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
B043
127
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
53
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
B045
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
53
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Medulin
3. LEA BARKOVIĆ, SUŠAK
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
LC - Juniorke -65
B050
183
3
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
308
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
2. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -70
B052
198
3
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
228
0
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
Medalists
1. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI
2. IVA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----