kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PAUCI
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori -69
LC - Juniori -79
FC - Juniori -51
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
LC - Juniori -69
11
MARKO STOJANOVIĆ (SUŠAK)
B010
174
0
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
213
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
B012
81
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
3
0
DINO BOŽIČEVIĆ (SUŠAK)
B013
10
0
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
243
0
KARLO MIALJEVIĆ (HBD)
B014
11
3
MARKO STOJANOVIĆ (SUŠAK)
213
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
B015
81
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
10
0
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
B017
11
1
MARKO STOJANOVIĆ (SUŠAK)
81
2
BASARA ROBERT (TIGAR)
Medalists
1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. MARKO STOJANOVIĆ, SUŠAK
3. MARKO JELIĆ, SUŠAK
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
LC - Juniori -79
B028
175
0
MIHOVIL ZEČEVIĆ (DUGIRAT)
202
3
DUJE SIRIC (KVARNER)
B029
235
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
217
3
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
B031
202
0
DUJE SIRIC (KVARNER)
217
3
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
Medalists
1. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
2. DUJE SIRIC, KVARNER
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. MIHOVIL ZEČEVIĆ, DALMACIJA
FC - Juniori -51
C022
171
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
100
0
IVAN RONALD MIŠKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
2. IVAN RONALD MIŠKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Juniori -75
246
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
C005
172
0
JOSIP KOLOBARIĆ (DUGIRAT)
321
0
MARKO DUJIĆ (PAUCI)
C006
314
3
IVAN DAJAK (MORNAR)
29
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
C007
173
0
IVAN JURIĆ (DUGIRAT)
142
3
LEO ERCEGOVIĆ (TERMIN)
C020
246
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
321
0
MARKO DUJIĆ (PAUCI)
C021
314
0
IVAN DAJAK (MORNAR)
142
0
LEO ERCEGOVIĆ (TERMIN)
C033
246
2
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
142
1
LEO ERCEGOVIĆ (TERMIN)
Medalists
1. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
2. LEO ERCEGOVIĆ, TERMINATOR
3. MARKO DUJIĆ, PAUCI
3. IVAN DAJAK, MORNAR
FC - Juniori -81
143
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
C012
102
0
TONĆI ROSANDIĆ (PITBUL)
176
3
DINO VUKASOVIĆ (DUGIRAT)
C027
143
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
176
3
DINO VUKASOVIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. DINO VUKASOVIĆ, DALMACIJA
2. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
3. TONĆI ROSANDIĆ, PIT BULL, Split
3. ----