kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PAUCI
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -57
LC - Juniori -57
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
FC - Seniori -67
FC - Seniori +91
PF - Stariji kadeti -57
A035
215
2
ROKO VULETA (DRAGA)
289
12
MARKO DŽIN (PLANET)
A037
274
11
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
257
1
BARTUL KRSTULOVIĆ (MORNAR)
A038
192
4
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
233
10
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
85
IVAN SOVEC (ZMAJ)
A039
289
10
MARKO DŽIN (PLANET)
274
0
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
A040
233
5
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
85
7
IVAN SOVEC (ZMAJ)
A042
289
11
MARKO DŽIN (PLANET)
85
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA
LC - Juniori -57
B001
86
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
65
0
MATEJ NENADIĆ (SUŠAK)
200
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
196
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
66
KRISTIJAN KATUŠIĆ (SUŠAK)
B003
86
1
IVAN SOVEC (ZMAJ)
200
2
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
B002
196
1
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
66
2
KRISTIJAN KATUŠIĆ (SUŠAK)
B005
200
0
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
66
3
KRISTIJAN KATUŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, SUŠAK
2. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
3. TOMISLAV JALŠOVEČKI, MLADOST
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
LC - Juniorke -55
B037
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
282
0
KARLA SKENDER (FIGHTER)
B039
187
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
5
0
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
B040
127
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
83
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
B041
53
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
17
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
B042
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
5
0
LEA BARKOVIĆ (SUŠAK)
B043
127
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
53
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
B045
186
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
53
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Medulin
3. LEA BARKOVIĆ, SUŠAK
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
LC - Juniorke -60
109
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
B044
46
3
ANA ALABER (LAV)
220
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
B046
54
3
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
301
0
KATA ŠARE (VELEBIT)
B047
245
0
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
223
3
DORA GOLAC (DRAGA)
B048
109
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
46
0
ANA ALABER (LAV)
B049
54
2
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
223
1
DORA GOLAC (DRAGA)
B051
46
0
ANA ALABER (LAV)
54
3
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
Medalists
1. DIANA TANUSHAJ, LAV, Medulin
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. DORA GOLAC, DRAGA
3. ----
FC - Seniori -67
88
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
D002
106
0
VANJA REHAK (PITBUL)
211
3
MARIO PETEK (LEONGYM)
57
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
258
LUKA BJELANOVIĆ (SVKRSVN)
D022
88
2
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
211
1
MARIO PETEK (LEONGYM)
D023
57
1
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
258
2
LUKA BJELANOVIĆ (SVKRSVN)
D041
88
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
258
0
LUKA BJELANOVIĆ (SVKRSVN)
Medalists
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. LUKA BJELANOVIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. MARIO PETEK, LEON GYM
3. DINO BILANDŽIJA, IVANIĆ GRAD
FC - Seniori +91
303
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
D012
149
0
ROBERT KOLARIĆ (TGRBROD)
137
0
DENIS BUDAN (CRO-ZD)
D013
302
0
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
87
0
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
41
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
D032
303
3
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
149
0
ROBERT KOLARIĆ (TGRBROD)
D033
302
3
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
41
0
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
D046
303
0
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
302
0
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. BOJAN MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
2. BORIS MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
3. ZVONIMIR MARTIĆ, PIT BULL, Split
3. ROBERT KOLARIĆ, TIGAR BROD