kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PAUCI
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -81
FC - Juniori -86
FC - Juniori -91
FC - Seniori +91
FC - Seniorke -65
FC - Juniori -67
C010
316
3
LUKA LOZO (MORNAR)
144
0
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
C011
313
0
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
44
3
IVAN LETICA (DALMATI)
C026
316
3
LUKA LOZO (MORNAR)
44
0
IVAN LETICA (DALMATI)
Medalists
1. LUKA LOZO, MORNAR
2. IVAN LETICA, DALMATINO
3. IVAN BIKIĆ, TIGAR BROD
3. TOMISLAV DADIĆ, MORNAR
FC - Juniori -71
C001
147
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
27
2
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
C002
105
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
112
3
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
C003
248
0
HRVOJE KATIC (UNIRENT)
58
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
C004
281
0
IVO PERKUŠIĆ (FIGHTER)
42
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
C018
27
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
112
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
C019
58
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
42
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
C032
27
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
42
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
Medalists
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. SLAVKO ŽILIĆ, ARMUS
FC - Juniori -81
143
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
C012
102
0
TONĆI ROSANDIĆ (PITBUL)
176
3
DINO VUKASOVIĆ (DUGIRAT)
C027
143
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
176
3
DINO VUKASOVIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. DINO VUKASOVIĆ, DALMACIJA
2. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
3. TONĆI ROSANDIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
FC - Juniori -86
280
MARKO MILUN (MORNAR)
C013
145
0
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
208
0
MARTIN SMOLIĆ (KVARNER)
C028
280
3
MARKO MILUN (MORNAR)
145
0
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
Medalists
1. MARKO MILUN, MORNAR
2. MARKO ŠARAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
FC - Juniori -91
32
MATEO PANŽIĆ (PITBUL)
C014
322
0
IVAN ĐUKA (PAUCI)
146
0
JOSIP BOIĆ (TGRBROD)
C029
32
3
MATEO PANŽIĆ (PITBUL)
146
0
JOSIP BOIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. MATEO PANŽIĆ, PIT BULL, Split
2. JOSIP BOIĆ, TIGAR BROD
3. IVAN ĐUKA, PAUCI
3. ----
FC - Seniori +91
303
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
D012
149
0
ROBERT KOLARIĆ (TGRBROD)
137
0
DENIS BUDAN (CRO-ZD)
D013
302
0
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
87
0
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
41
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
D032
303
3
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
149
0
ROBERT KOLARIĆ (TGRBROD)
D033
302
3
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
41
0
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
D046
303
0
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
302
0
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. BOJAN MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
2. BORIS MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
3. ZVONIMIR MARTIĆ, PIT BULL, Split
3. ROBERT KOLARIĆ, TIGAR BROD
FC - Seniorke -65
182
MARIJA KOSI (MLADOST)
D018
325
0
FILIPA MERČEP (LOTUS)
148
0
RENATA HERMAN (TGRBROD)
D038
182
0
MARIJA KOSI (MLADOST)
148
0
RENATA HERMAN (TGRBROD)
Medalists
1. MARIJA KOSI, MLADOST
2. RENATA HERMAN, TIGAR BROD
3. ----
3. ----