kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PAUCI
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
VISOČICA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -47
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Seniori -74
PF - Stariji kadeti -47
A025
218
0
JOSIP BUKARICA (CRO-ZD)
7
10
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
226
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
A027
126
0
JOSIP GRGURIĆ (VSG)
116
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
95
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
A028
7
8
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
226
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
A029
116
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
95
1
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
A031
7
12
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
116
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -42
A001
96
4
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
15
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
164
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
A002
231
5
KARIN KARIKO (PLANET)
232
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
125
NIKA BARIČEVIĆ (VSG)
A003
15
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
164
5
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
A004
232
0
ELA ZNAOR (MALINSK)
125
0
NIKA BARIČEVIĆ (VSG)
A006
15
14
SARA PEŠUT (SUŠAK)
232
13
ELA ZNAOR (MALINSK)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. ELA ZNAOR, MALINSKA
3. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. NIKA BARIČEVIĆ, VISOČICA
PF - Starije kadetkinje -46
A005
98
11
LORENA POŽEGA (TGRSL)
153
0
DORINDA SARTORI (TROGIR)
128
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
A007
98
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
128
6
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. DORINDA SARTORI, TROGIR
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
A008
212
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
6
7
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
A009
225
7
IVANA VIDRIH (DRAGA)
8
5
MARA VICELJA (SUŠAK)
A011
6
8
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
225
6
IVANA VIDRIH (DRAGA)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. IVANA VIDRIH, DRAGA
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MARA VICELJA, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje +65
A018
221
10
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
152
0
ANA PALADA (TROGIR)
97
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
A020
221
12
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
97
5
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
Medalists
1. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
2. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. ANA PALADA, TROGIR
3. ----
PF - Seniori -74
A070
68
11
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
48
1
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
A071
180
0
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
222
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
A075
68
21
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
180
18
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN