kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Juniori
LC - Juniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Seniori +94
PF - Seniori -63
A066
311
0
KENAN ŠEPEROVIĆ (PLANET)
163
10
ERVIN KARAMAN (PLANET)
Medalists
1. ERVIN KARAMAN, PLANET SPORT
2. KENAN ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Seniori -69
266
MARKO BOLJAT (LOTUS)
A067
210
14
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
197
11
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
70
BASARA ROBERT (TIGAR)
138
EDI NURIKIĆ (VSG)
A069
266
3
MARKO BOLJAT (LOTUS)
210
13
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
A068
70
10
BASARA ROBERT (TIGAR)
138
0
EDI NURIKIĆ (VSG)
A072
210
6
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
70
13
BASARA ROBERT (TIGAR)
Medalists
1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. EDI NURIKIĆ, VISOČICA
3. MARKO BOLJAT, LOTUS
PF - Seniori -74
A070
68
11
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
48
1
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
A071
180
0
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
222
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
A075
68
21
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
180
18
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Seniori -79
A073
275
2
KRUNOSLAV JAGARIĆ (ŠK)
190
12
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
A074
285
2
IVAN PERETIN (KBK)
199
12
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
A077
190
9
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
199
16
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Medalists
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. JAKOV ILIČIĆ, MAWASHI
3. IVAN PERETIN, LEGEND
3. KRUNOSLAV JAGARIĆ, ŠKORPION
PF - Seniori -84
A076
293
1
DANIEL SAMIRIĆ (POLAČA)
193
11
JURE DRLJE (MAWASHI)
295
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
A078
193
14
JURE DRLJE (MAWASHI)
295
10
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
3. DANIEL SAMIRIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Seniori +94
A079
20
9
VLATKO ZNIKA (KBK)
136
13
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
A080
124
0
NIKOLA MRAOVIĆ (VSG)
139
11
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
A081
136
16
MARINO ŠTEFANAC (TIGAR)
139
15
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARINO ŠTEFANAC, TIGAR, Karlovac
2. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
3. VLATKO ZNIKA, LEGEND
3. NIKOLA MRAOVIĆ, VISOČICA