kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENTSVO HRVATSKE - PF (SK, S), LC (J), FC (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Juniori
LC - Juniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
A021
160
0
MARIO ABAZA (TROGIR)
162
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
49
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
A022
161
6
LOREN DOMBA (LAV)
256
3
JOSIP ROŠČIĆ (MORNAR)
140
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
A023
162
8
ANTONIO JURMAN (PLANET)
49
1
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
A024
161
0
LOREN DOMBA (LAV)
140
7
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
A026
162
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
140
1
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. MARKO BIŠKIĆ, SUŠAK
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Medulin
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF - Stariji kadeti -47
A025
218
0
JOSIP BUKARICA (CRO-ZD)
7
10
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
226
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
A027
126
0
JOSIP GRGURIĆ (VSG)
116
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
95
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
A028
7
8
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
226
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
A029
116
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
95
1
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
A031
7
12
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
116
10
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Stariji kadeti -52
A030
61
9
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
63
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
184
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
A032
115
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
131
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
13
MATEJ TURAK (SUŠAK)
A033
61
1
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
184
10
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
A034
131
11
FRAN PEČEK (KUTINA)
13
5
MATEJ TURAK (SUŠAK)
A036
184
8
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
131
7
FRAN PEČEK (KUTINA)
Medalists
1. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
2. FRAN PEČEK, KUTINA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
3. MATEJ TURAK, SUŠAK
PF - Stariji kadeti -57
A035
215
2
ROKO VULETA (DRAGA)
289
12
MARKO DŽIN (PLANET)
A037
274
11
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
257
1
BARTUL KRSTULOVIĆ (MORNAR)
A038
192
4
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
233
10
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
85
IVAN SOVEC (ZMAJ)
A039
289
10
MARKO DŽIN (PLANET)
274
0
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
A040
233
5
GABRIJEL BURAZER (MALINSK)
85
7
IVAN SOVEC (ZMAJ)
A042
289
11
MARKO DŽIN (PLANET)
85
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. GABRIJEL BURAZER, MALINSKA
PF - Stariji kadeti -63
A041
272
10
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
253
0
FILIP DIDOVIĆ (MORNAR)
A043
242
0
DUJE IVAS (HBD)
306
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
A044
117
9
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
250
5
ANTE ČOKOLIĆ (MORNAR)
267
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
A045
272
11
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
306
1
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
A046
117
3
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
267
11
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
A048
272
7
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
267
5
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. KARLO MIJIĆ, LOTUS
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. VALENTINO ŽUNAC, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -69
A047
157
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
237
10
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
154
BRANKO SKOKO (TROGIR)
A049
237
10
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
154
0
BRANKO SKOKO (TROGIR)
Medalists
1. DOMAGOJ UREMOVIĆ, JASTREB
2. BRANKO SKOKO, TROGIR
3. JOSIP PALADA, TROGIR
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
A050
249
1
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
238
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
288
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
229
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
135
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
A052
249
1
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
288
8
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
A051
229
8
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
135
7
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
A054
288
10
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
229
8
DANIEL ŠTORGA (PLANET)
Medalists
1. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
2. DANIEL ŠTORGA, PLANET SPORT
3. KARLO UŠLJEBRKA, MORNAR
3. MARKO DERDIĆ, JASTREB