kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENSTVO ZAGREBA 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište RING
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici -28
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Učenice -22
PF - Učenice -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -50
PF - Učenici -28
1001
28
5
MIHAEL TUKIĆ (RAPTOR)
7
8
ARIJAN MUSTAPIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. ARIJAN MUSTAPIĆ, LEGEND
2. MIHAEL TUKIĆ, RAPTOR
3. ----
3. ----
PF - Učenici -32
1002
8
5
MATEJ ĆUK (KBK)
11
6
VILIM RADOČAJ (KBK)
72
MATEJ GAVRAN (KBK)
1005
11
5
VILIM RADOČAJ (KBK)
72
0
MATEJ GAVRAN (KBK)
Osvajači medalja
1. VILIM RADOČAJ, LEGEND
2. MATEJ GAVRAN, LEGEND
3. MATEJ ĆUK, LEGEND
3. ----
PF - Učenici +32
1003
91
4
PETAR MATIĆ (KBK)
71
3
SEBASTIJAN MATANOVIĆ (KBK)
1004
10
6
STJEPAN GAJŠAK (KBK)
6
0
FRAN DOBRIĆ (KBK)
1006
91
0
PETAR MATIĆ (KBK)
10
0
STJEPAN GAJŠAK (KBK)
Osvajači medalja
1. STJEPAN GAJŠAK, LEGEND
2. PETAR MATIĆ, LEGEND
3. FRAN DOBRIĆ, LEGEND
3. SEBASTIJAN MATANOVIĆ, LEGEND
PF - Učenice -22
1007
4
7
LUCIJA BOTICA (KBK)
25
3
LEA TUKIĆ (RAPTOR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BOTICA, LEGEND
2. LEA TUKIĆ, RAPTOR
3. ----
3. ----
PF - Učenice -28
1008
45
0
KORINA HUZAK (ZG)
97
0
LUCIJA BOTICA (KBK)
Osvajači medalja
1. KORINA HUZAK, ZAGREB
2. LUCIJA BOTICA, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1009
73
3
MATEJ ĆUK (KBK)
44
5
DORIAN HORVAT (ZG)
74
VILIM RADOČAJ (KBK)
1011
44
2
DORIAN HORVAT (ZG)
74
1
VILIM RADOČAJ (KBK)
Osvajači medalja
1. DORIAN HORVAT, ZAGREB
2. VILIM RADOČAJ, LEGEND
3. MATEJ ĆUK, LEGEND
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1010
68
0
PETAR MATIĆ (KBK)
26
0
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
83
DORIAN HORVAT (ZG)
69
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
94
VJEKO VRKLJAN (ZG)
1012
26
6
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
83
4
DORIAN HORVAT (ZG)
1013
69
7
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
94
1
VJEKO VRKLJAN (ZG)
1015
26
3
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
69
1
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. LOVRO BRČIĆ, RAPTOR
2. ROKO MIHALJEVIĆ, LEGEND
3. DORIAN HORVAT, ZAGREB
3. VJEKO VRKLJAN, ZAGREB
PF - Mlađi kadeti -42
1014
13
4
FRAN MIHALJEVIĆ (KBK)
84
3
VJEKO VRKLJAN (ZG)
46
ŽAN HUZAK (ZG)
1016
13
1
FRAN MIHALJEVIĆ (KBK)
46
3
ŽAN HUZAK (ZG)
Osvajači medalja
1. ŽAN HUZAK, ZAGREB
2. FRAN MIHALJEVIĆ, LEGEND
3. VJEKO VRKLJAN, ZAGREB
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1017
14
0
SVEN RADOČAJ (KBK)
81
2
TOMA BARIŠIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. TOMA BARIŠIĆ, ZAGREB
2. SVEN RADOČAJ, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1018
82
1
TOMA BARIŠIĆ (ZG)
15
2
LUKA PINTAR (KBK)
Osvajači medalja
1. LUKA PINTAR, LEGEND
2. TOMA BARIŠIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
1019
47
1
LARA MEIĆ (ZG)
12
6
LUCIJA MRNJEC (KBK)
Osvajači medalja
1. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
2. LARA MEIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
1020
22
2
DORA PERIĆ (RAPTOR)
20
0
BLERINA HYKOLLI (RAPTOR)
Osvajači medalja
1. DORA PERIĆ, RAPTOR
2. BLERINA HYKOLLI, RAPTOR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
1021
50
0
IVAN CRLJIĆ (LEONGYM)
60
3
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
1022
63
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
78
0
MISLAV KRAJAČIĆ (SPARTAN)
1024
60
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
63
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
Osvajači medalja
1. PATRIK BUZA, ARMUS
2. LUKA KLIŠANIĆ, ARMUS
3. MISLAV KRAJAČIĆ, SPARTAN GYM
3. IVAN CRLJIĆ, LEON GYM
KL - Stariji kadeti -57
1023
95
0
FILIP LJUBOTINA (RAPTOR)
55
0
ERIK BUZA (ARMUS)
76
TIN GOLUBIĆ (DOM)
1025
55
3
ERIK BUZA (ARMUS)
76
0
TIN GOLUBIĆ (DOM)
Osvajači medalja
1. ERIK BUZA, ARMUS
2. TIN GOLUBIĆ, DOMSA
3. FILIP LJUBOTINA, RAPTOR
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
1026
61
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
27
0
TOMISLAV ŠKALIC (TITAN)
1027
66
0
ALEN MERIĆ (TRNJE)
36
3
VITO KOŠAR (ŠK)
1030
61
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
36
2
VITO KOŠAR (ŠK)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ALEN MERIĆ, TRNJE
3. TOMISLAV ŠKALIC, TITAN GYM
KL - Stariji kadeti +69
1028
29
1
ROBERT BIŽIĆ (RAPTOR)
98
2
SEBASTIJAN GUCIĆ (LEONGYM)
57
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
19
ANTE MIŠETIĆ (RAPTOR)
75
IVAN MALČIĆ (DOM)
1029A
98
1
SEBASTIJAN GUCIĆ (LEONGYM)
57
2
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
1029
19
0
ANTE MIŠETIĆ (RAPTOR)
75
3
IVAN MALČIĆ (DOM)
1031
57
3
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
75
0
IVAN MALČIĆ (DOM)
Osvajači medalja
1. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
2. IVAN MALČIĆ, DOMSA
3. SEBASTIJAN GUCIĆ, LEON GYM
3. ANTE MIŠETIĆ, RAPTOR
KL - Starije kadetkinje -50
1032
17
3
LORENA ŽUČKO (TITAN)
79
0
DORA JURKOVIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. LORENA ŽUČKO, TITAN GYM
2. DORA JURKOVIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----