kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENSTVO ZAGREBA 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ALFA TEAM
ARMUS
DOMSA
LEGEND
LEON GYM
Nikola Šubić Zrinski
RAPTOR
SPARTAN GYM
Strong
ŠKORPION
TITAN GYM
TRNJE
ZAGREB
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici -28
PF - Učenice -22
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti +69
LK - Juniori -75
K-1 - Seniori -67
PF - Učenici -28
1001
28
5
MIHAEL TUKIĆ (RAPTOR)
7
8
ARIJAN MUSTAPIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. ARIJAN MUSTAPIĆ, LEGEND
2. MIHAEL TUKIĆ, RAPTOR
3. ----
3. ----
PF - Učenice -22
1007
4
7
LUCIJA BOTICA (KBK)
25
3
LEA TUKIĆ (RAPTOR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BOTICA, LEGEND
2. LEA TUKIĆ, RAPTOR
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1010
68
0
PETAR MATIĆ (KBK)
26
0
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
83
DORIAN HORVAT (ZG)
69
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
94
VJEKO VRKLJAN (ZG)
1012
26
6
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
83
4
DORIAN HORVAT (ZG)
1013
69
7
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
94
1
VJEKO VRKLJAN (ZG)
1015
26
3
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
69
1
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. LOVRO BRČIĆ, RAPTOR
2. ROKO MIHALJEVIĆ, LEGEND
3. DORIAN HORVAT, ZAGREB
3. VJEKO VRKLJAN, ZAGREB
PF - Mlađe kadetkinje +47
1020
22
2
DORA PERIĆ (RAPTOR)
20
0
BLERINA HYKOLLI (RAPTOR)
Osvajači medalja
1. DORA PERIĆ, RAPTOR
2. BLERINA HYKOLLI, RAPTOR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
1023
95
0
FILIP LJUBOTINA (RAPTOR)
55
0
ERIK BUZA (ARMUS)
76
TIN GOLUBIĆ (DOM)
1025
55
3
ERIK BUZA (ARMUS)
76
0
TIN GOLUBIĆ (DOM)
Osvajači medalja
1. ERIK BUZA, ARMUS
2. TIN GOLUBIĆ, DOMSA
3. FILIP LJUBOTINA, RAPTOR
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
1028
29
1
ROBERT BIŽIĆ (RAPTOR)
98
2
SEBASTIJAN GUCIĆ (LEONGYM)
57
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
19
ANTE MIŠETIĆ (RAPTOR)
75
IVAN MALČIĆ (DOM)
1029A
98
1
SEBASTIJAN GUCIĆ (LEONGYM)
57
2
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
1029
19
0
ANTE MIŠETIĆ (RAPTOR)
75
3
IVAN MALČIĆ (DOM)
1031
57
3
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
75
0
IVAN MALČIĆ (DOM)
Osvajači medalja
1. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
2. IVAN MALČIĆ, DOMSA
3. SEBASTIJAN GUCIĆ, LEON GYM
3. ANTE MIŠETIĆ, RAPTOR
LK - Juniori -75
RING001
67
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
59
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
RING002
65
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
23
0
IVAN MALOČA (RAPTOR)
RING013
59
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
65
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
2. IVAN KUČIĆ, ARMUS
3. IVAN MALOČA, RAPTOR
3. LOVRO ŠARIĆ, SPARTAN GYM
K-1 - Seniori -67
RING011
21
0
DANIEL RODRIGUEZ (RAPTOR)
33
3
DENIS BARTOL (TRNJE)
Osvajači medalja
1. DENIS BARTOL, TRNJE
2. DANIEL RODRIGUEZ, RAPTOR
3. ----
3. ----