kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO ZAGREBA 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA TEAM
ARMUS
DOMSA
LEGEND
LEON GYM
Nikola Šubić Zrinski
RAPTOR
SPARTAN GYM
Strong
ŠKORPION
TITAN GYM
TRNJE
ZAGREB
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
LK - Juniori -75
LK - Juniori -91
K-1 - Seniori -63,5
K-1 - Seniori -75
K-1 - Seniori -81
KL - Stariji kadeti -52
1021
50
0
IVAN CRLJIĆ (LEONGYM)
60
3
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
1022
63
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
78
0
MISLAV KRAJAČIĆ (SPARTAN)
1024
60
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
63
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
Medalists
1. PATRIK BUZA, ARMUS
2. LUKA KLIŠANIĆ, ARMUS
3. MISLAV KRAJAČIĆ, SPARTAN GYM
3. IVAN CRLJIĆ, LEON GYM
KL - Stariji kadeti -57
1023
95
0
FILIP LJUBOTINA (RAPTOR)
55
0
ERIK BUZA (ARMUS)
76
TIN GOLUBIĆ (DOM)
1025
55
3
ERIK BUZA (ARMUS)
76
0
TIN GOLUBIĆ (DOM)
Medalists
1. ERIK BUZA, ARMUS
2. TIN GOLUBIĆ, DOMSA
3. FILIP LJUBOTINA, RAPTOR
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
1026
61
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
27
0
TOMISLAV ŠKALIC (TITAN)
1027
66
0
ALEN MERIĆ (TRNJE)
36
3
VITO KOŠAR (ŠK)
1030
61
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
36
2
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ALEN MERIĆ, TRNJE
3. TOMISLAV ŠKALIC, TITAN GYM
KL - Stariji kadeti +69
1028
29
1
ROBERT BIŽIĆ (RAPTOR)
98
2
SEBASTIJAN GUCIĆ (LEONGYM)
57
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
19
ANTE MIŠETIĆ (RAPTOR)
75
IVAN MALČIĆ (DOM)
1029A
98
1
SEBASTIJAN GUCIĆ (LEONGYM)
57
2
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
1029
19
0
ANTE MIŠETIĆ (RAPTOR)
75
3
IVAN MALČIĆ (DOM)
1031
57
3
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
75
0
IVAN MALČIĆ (DOM)
Medalists
1. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
2. IVAN MALČIĆ, DOMSA
3. SEBASTIJAN GUCIĆ, LEON GYM
3. ANTE MIŠETIĆ, RAPTOR
LK - Juniori -75
RING001
67
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
59
3
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
RING002
65
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
23
0
IVAN MALOČA (RAPTOR)
RING013
59
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
65
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
2. IVAN KUČIĆ, ARMUS
3. IVAN MALOČA, RAPTOR
3. LOVRO ŠARIĆ, SPARTAN GYM
LK - Juniori -91
RING009
56
2
EUGEN LALJAK (ARMUS)
96
1
FILIP KRKAČ (ŠK)
Medalists
1. EUGEN LALJAK, ARMUS
2. FILIP KRKAČ, ŠKORPION
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -63,5
RING010
53
2
NICHOLAS WILLIAM BRKIĆ (LEONGYM)
64
1
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NICHOLAS WILLIAM BRKIĆ, LEON GYM
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -75
RING006
58
3
HRVOJE MESEK (ARMUS)
87
0
LUKA VOJNOVIĆ (ŠK)
RING007
89
0
JURE MATKOVIĆ (NŠZ)
43
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
RING016
58
0
HRVOJE MESEK (ARMUS)
43
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
Medalists
1. HRVOJE MESEK, ARMUS
2. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. LUKA VOJNOVIĆ, ŠKORPION
3. JURE MATKOVIĆ, Nikola Šubić Zrinski
K-1 - Seniori -81
RING003
62
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
35
0
VID HAJSAN (TRNJE)
RING004
34
3
JASMIN BAJROVIĆ (TRNJE)
49
0
LUKA VUKAS (LEONGYM)
RING014
62
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
34
0
JASMIN BAJROVIĆ (TRNJE)
Medalists
1. JASMIN BAJROVIĆ, TRNJE
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. LUKA VUKAS, LEON GYM
3. VID HAJSAN, TRNJE