kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO ZAGREBA 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA TEAM
ARMUS
DOMSA
LEGEND
LEON GYM
Nikola Šubić Zrinski
RAPTOR
SPARTAN GYM
Strong
ŠKORPION
TITAN GYM
TRNJE
ZAGREB
Zoraj gym
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
K-1 - Seniori -75
PF - Učenice -28
1008
45
0
KORINA HUZAK (ZG)
97
0
LUCIJA BOTICA (KBK)
Medalists
1. KORINA HUZAK, ZAGREB
2. LUCIJA BOTICA, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1009
73
3
MATEJ ĆUK (KBK)
44
5
DORIAN HORVAT (ZG)
74
VILIM RADOČAJ (KBK)
1011
44
2
DORIAN HORVAT (ZG)
74
1
VILIM RADOČAJ (KBK)
Medalists
1. DORIAN HORVAT, ZAGREB
2. VILIM RADOČAJ, LEGEND
3. MATEJ ĆUK, LEGEND
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1010
68
0
PETAR MATIĆ (KBK)
26
0
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
83
DORIAN HORVAT (ZG)
69
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
94
VJEKO VRKLJAN (ZG)
1012
26
6
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
83
4
DORIAN HORVAT (ZG)
1013
69
7
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
94
1
VJEKO VRKLJAN (ZG)
1015
26
3
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
69
1
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
Medalists
1. LOVRO BRČIĆ, RAPTOR
2. ROKO MIHALJEVIĆ, LEGEND
3. DORIAN HORVAT, ZAGREB
3. VJEKO VRKLJAN, ZAGREB
PF - Mlađi kadeti -42
1014
13
4
FRAN MIHALJEVIĆ (KBK)
84
3
VJEKO VRKLJAN (ZG)
46
ŽAN HUZAK (ZG)
1016
13
1
FRAN MIHALJEVIĆ (KBK)
46
3
ŽAN HUZAK (ZG)
Medalists
1. ŽAN HUZAK, ZAGREB
2. FRAN MIHALJEVIĆ, LEGEND
3. VJEKO VRKLJAN, ZAGREB
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1017
14
0
SVEN RADOČAJ (KBK)
81
2
TOMA BARIŠIĆ (ZG)
Medalists
1. TOMA BARIŠIĆ, ZAGREB
2. SVEN RADOČAJ, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1018
82
1
TOMA BARIŠIĆ (ZG)
15
2
LUKA PINTAR (KBK)
Medalists
1. LUKA PINTAR, LEGEND
2. TOMA BARIŠIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
1019
47
1
LARA MEIĆ (ZG)
12
6
LUCIJA MRNJEC (KBK)
Medalists
1. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
2. LARA MEIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -75
RING006
58
3
HRVOJE MESEK (ARMUS)
87
0
LUKA VOJNOVIĆ (ŠK)
RING007
89
0
JURE MATKOVIĆ (NŠZ)
43
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
RING016
58
0
HRVOJE MESEK (ARMUS)
43
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
Medalists
1. HRVOJE MESEK, ARMUS
2. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. LUKA VOJNOVIĆ, ŠKORPION
3. JURE MATKOVIĆ, Nikola Šubić Zrinski