kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENSTVO ZAGREBA 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ALFA TEAM
ARMUS
DOMSA
LEGEND
LEON GYM
Nikola Šubić Zrinski
RAPTOR
SPARTAN GYM
Strong
ŠKORPION
TITAN GYM
TRNJE
ZAGREB
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenice -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
K-1 - Seniori -75
PF - Učenice -28
1008
45
0
KORINA HUZAK (ZG)
97
0
LUCIJA BOTICA (KBK)
Osvajači medalja
1. KORINA HUZAK, ZAGREB
2. LUCIJA BOTICA, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1009
73
3
MATEJ ĆUK (KBK)
44
5
DORIAN HORVAT (ZG)
74
VILIM RADOČAJ (KBK)
1011
44
2
DORIAN HORVAT (ZG)
74
1
VILIM RADOČAJ (KBK)
Osvajači medalja
1. DORIAN HORVAT, ZAGREB
2. VILIM RADOČAJ, LEGEND
3. MATEJ ĆUK, LEGEND
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1010
68
0
PETAR MATIĆ (KBK)
26
0
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
83
DORIAN HORVAT (ZG)
69
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
94
VJEKO VRKLJAN (ZG)
1012
26
6
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
83
4
DORIAN HORVAT (ZG)
1013
69
7
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
94
1
VJEKO VRKLJAN (ZG)
1015
26
3
LOVRO BRČIĆ (RAPTOR)
69
1
ROKO MIHALJEVIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. LOVRO BRČIĆ, RAPTOR
2. ROKO MIHALJEVIĆ, LEGEND
3. DORIAN HORVAT, ZAGREB
3. VJEKO VRKLJAN, ZAGREB
PF - Mlađi kadeti -42
1014
13
4
FRAN MIHALJEVIĆ (KBK)
84
3
VJEKO VRKLJAN (ZG)
46
ŽAN HUZAK (ZG)
1016
13
1
FRAN MIHALJEVIĆ (KBK)
46
3
ŽAN HUZAK (ZG)
Osvajači medalja
1. ŽAN HUZAK, ZAGREB
2. FRAN MIHALJEVIĆ, LEGEND
3. VJEKO VRKLJAN, ZAGREB
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1017
14
0
SVEN RADOČAJ (KBK)
81
2
TOMA BARIŠIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. TOMA BARIŠIĆ, ZAGREB
2. SVEN RADOČAJ, LEGEND
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1018
82
1
TOMA BARIŠIĆ (ZG)
15
2
LUKA PINTAR (KBK)
Osvajači medalja
1. LUKA PINTAR, LEGEND
2. TOMA BARIŠIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
1019
47
1
LARA MEIĆ (ZG)
12
6
LUCIJA MRNJEC (KBK)
Osvajači medalja
1. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
2. LARA MEIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -75
RING006
58
3
HRVOJE MESEK (ARMUS)
87
0
LUKA VOJNOVIĆ (ŠK)
RING007
89
0
JURE MATKOVIĆ (NŠZ)
43
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
RING016
58
0
HRVOJE MESEK (ARMUS)
43
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
Osvajači medalja
1. HRVOJE MESEK, ARMUS
2. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. LUKA VOJNOVIĆ, ŠKORPION
3. JURE MATKOVIĆ, Nikola Šubić Zrinski