kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
FIGHTER
FUTURA
KING
LAV, Medulin
LAV, Pula
MINOTAUR
PLANET SPORT
PRIME
TROJAN
TROJAN ISTRA
VRSAR
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -30
PF - Dječaci -33
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -27
PF - Djevojčice -30
PF - Djevojčice -33
PF - Djevojčice -36
PF - Djevojčice +36
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -37
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke +70
LC - Stariji kadeti -37
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke +70
PF - Dječaci -30
1008
224
5
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
37
0
MATEJ PITOSKI (MINOTAU)
54
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1010
52
1
DAVID VRETENAR (PLANET)
87
7
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
106
DAVID GREBLO (BUZET)
1011
224
2
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
54
1
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1012
87
8
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
106
1
DAVID GREBLO (BUZET)
1014
224
1
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
87
2
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
Medalists
1. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DAVID GREBLO, FIGHTER
3. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci -33
1013
57
3
DINO KUKAC (PLANET)
192
13
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
108
DENI MERLIĆ (BUZET)
1015
192
6
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
108
0
DENI MERLIĆ (BUZET)
Medalists
1. EMIL MUJKIĆ, VRSAR
2. DENI MERLIĆ, FIGHTER
3. DINO KUKAC, PLANET SPORT
3. ----
PF - Djevojčice -22
2001
107
11
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
103
1
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
Medalists
1. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
2. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -27
2002
216
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
102
0
NINA PETOHLEB (BUZET)
141
TARA ŠVERKO (ZELG)
2004
216
1
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
141
3
TARA ŠVERKO (ZELG)
Medalists
1. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NINA PETOHLEB, FIGHTER
3. ----
PF - Djevojčice -30
2003
238
11
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
100
1
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
30
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
110
ANA NEMARNIK (BUZET)
85
ERIN ARMAN (ZEUS)
2005
238
7
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
30
3
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
2006
110
4
ANA NEMARNIK (BUZET)
85
5
ERIN ARMAN (ZEUS)
2008
238
4
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
85
3
ERIN ARMAN (ZEUS)
Medalists
1. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
2. ERIN ARMAN, ZEUS
3. NIKOL KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER
PF - Djevojčice -33
2007
5
8
DEA CVEK (PLANET)
86
4
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
104
HELI ŠAVKO (BUZET)
2009
5
13
DEA CVEK (PLANET)
104
12
HELI ŠAVKO (BUZET)
Medalists
1. DEA CVEK, PLANET SPORT
2. HELI ŠAVKO, FIGHTER
3. ROMANA VIDIĆ, ZEUS
3. ----
PF - Djevojčice -36
2010
174
6
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
131
0
LARA GRŽINIĆ (BUZET)
Medalists
1. MARTA RADEŠIĆ, BUJE
2. LARA GRŽINIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +36
2011
81
6
GEA MARKOVIĆ (PLANET)
130
0
PETRA GOLOJKA (BUZET)
Medalists
1. GEA MARKOVIĆ, PLANET SPORT
2. PETRA GOLOJKA, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1026
134
10
DENI MERLIĆ (BUZET)
225
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1027
133
0
DAVID GREBLO (BUZET)
60
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1029
134
0
DENI MERLIĆ (BUZET)
60
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. DENI MERLIĆ, FIGHTER
3. DAVID GREBLO, FIGHTER
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -37
1030
41
9
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
190
1
SVEN RAJIĆ (VRSAR)
91
DAVID DOBRILOVIĆ (ZEUS)
1031
105
0
LEON GRŽINIĆ (BUZET)
168
6
VALENTINO VIDEC (BUJE)
71
MIKA OROS (LAV-MED)
1032
39
3
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
191
11
PETAR MATUKINA (VRSAR)
241
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
88
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
70
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1033
41
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
91
0
DAVID DOBRILOVIĆ (ZEUS)
1034
168
1
VALENTINO VIDEC (BUJE)
71
5
MIKA OROS (LAV-MED)
1035
191
4
PETAR MATUKINA (VRSAR)
241
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1036
88
0
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
70
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1037
41
2
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
71
6
MIKA OROS (LAV-MED)
1038
241
7
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
70
3
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1041
71
6
MIKA OROS (LAV-MED)
241
0
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
PF - Mlađi kadeti -42
2039
51
13
NIKO NUJIĆ (PLANET)
89
6
SIMON RITOŠA (ZEUS)
101
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
2041
145
0
EDI BENČIĆ (ZELG)
176
6
FILIP ANDRIĆ (KING)
184
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
2042
51
11
NIKO NUJIĆ (PLANET)
101
12
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
2043
176
6
FILIP ANDRIĆ (KING)
184
9
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
2045
101
2
NIKOLA PETOHLEB (BUZET)
184
12
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
Medalists
1. MARTIN TANUSHAJ, LAV, Medulin
2. NIKOLA PETOHLEB, FIGHTER
3. FILIP ANDRIĆ, KING
3. NIKO NUJIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje -32
2014
144
2
LANA KOŽUH (ZELG)
132
10
ANA NEMARNIK (BUZET)
139
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
2016
143
6
LANA BENČIĆ (ZELG)
6
0
DEA CVEK (PLANET)
109
DORA JACIN (BUZET)
2017
132
0
ANA NEMARNIK (BUZET)
139
7
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
2018
143
9
LANA BENČIĆ (ZELG)
109
1
DORA JACIN (BUZET)
2020
139
6
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
143
4
LANA BENČIĆ (ZELG)
Medalists
1. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
2. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER
3. DORA JACIN, FIGHTER
PF - Mlađe kadetkinje -42
2022
234
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
111
0
ANTEA KLARIĆ (BUZET)
172
DANIJELA SUVAJAC (BUJE)
2024
234
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
172
0
DANIJELA SUVAJAC (BUJE)
Medalists
1. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
2. DANIJELA SUVAJAC, BUJE
3. ANTEA KLARIĆ, FIGHTER
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
2026
92
0
PAOLA PERHAT (ZEUS)
113
6
LARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. LARA RYTZ, FIGHTER
2. PAOLA PERHAT, ZEUS
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -37
1039
74
6
MIKA OROS (LAV-MED)
185
9
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1040
128
0
FILIP METZ (BUZET)
61
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1042
185
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
61
3
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. FILIP METZ, FIGHTER
3. MIKA OROS, LAV, Medulin
PF - Starije kadetkinje -42
2031
158
2
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
124
1
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
2032
135
0
ANTEA KLARIĆ (BUZET)
235
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2035
158
6
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
235
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Medalists
1. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
3. ANTEA KLARIĆ, FIGHTER
PF - Starije kadetkinje -50
2033
114
5
LARA RYTZ (BUZET)
22
15
MARTINA GRABAR (PLANET)
2034
221
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
38
6
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
2036
22
6
MARTINA GRABAR (PLANET)
38
0
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. NATAŠA LABAŠ, MINOTAUR
3. LARA RYTZ, FIGHTER
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje +65
2038
73
6
TEA BELARDI (LAV-MED)
201
4
LAURA IVANČIĆ (FUTURA)
116
CHIARA RYTZ (BUZET)
2040
73
3
TEA BELARDI (LAV-MED)
116
13
CHIARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. CHIARA RYTZ, FIGHTER
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin
3. LAURA IVANČIĆ, FUTURA
3. ----
PF - Juniorke -50
2058
126
0
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
69
10
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV-MED)
59
MARTINA GRABAR (PLANET)
2060
69
10
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV-MED)
59
12
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. ANTONELA DEMOVIĆ, LAV, Medulin
3. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
3. ----
PF - Juniorke +70
2061
118
6
CHIARA RYTZ (BUZET)
271
13
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. CHIARA RYTZ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -37
3001
42
1
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
129
2
FILIP METZ (BUZET)
262
LUKA PALM (PRIME)
3003
129
3
FILIP METZ (BUZET)
262
0
LUKA PALM (PRIME)
Medalists
1. FILIP METZ, FIGHTER
2. LUKA PALM, PRIME
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
3006
136
0
ANTEA KLARIĆ (BUZET)
125
3
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
Medalists
1. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
2. ANTEA KLARIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
3008
23
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
115
0
LARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
3009
202
0
LAURA IVANČIĆ (FUTURA)
117
3
CHIARA RYTZ (BUZET)
214
KATIJA BAČAC (ROVINJ)
3011
117
3
CHIARA RYTZ (BUZET)
214
0
KATIJA BAČAC (ROVINJ)
Medalists
1. CHIARA RYTZ, FIGHTER
2. KATIJA BAČAC, BUDOKAI
3. LAURA IVANČIĆ, FUTURA
3. ----
LC - Juniorke -50
3014
77
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
127
0
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Juniorke +70
3016
119
2
CHIARA RYTZ (BUZET)
272
1
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. CHIARA RYTZ, FIGHTER
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----