kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -79
LC - Juniori +94
LC - Juniori -57
C024
254
0
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
144
3
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Juniori -63
C025
236
3
NOA JAKLIN (PLANET)
213
0
HRVOJE BENČIK (ZELG)
C026
225
0
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
206
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
C028
236
3
NOA JAKLIN (PLANET)
206
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. HRVOJE BENČIK, TROJAN ISTRA
3. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
LC - Juniori -69
C033
245
3
SANDI STENTA (PLANET)
58
0
RONI KOVAČIĆ (ZELG)
61
IGOR STOJANOVIĆ (ZELG)
C035
245
2
SANDI STENTA (PLANET)
61
1
IGOR STOJANOVIĆ (ZELG)
Medalists
1. SANDI STENTA, PLANET SPORT
2. IGOR STOJANOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. RONI KOVAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
LC - Juniori -79
C027
150
0
JAN DOBROVAC (PLANET)
277
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. JAN DOBROVAC, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Juniori +94
C032
121
3
EDIB JAGODIĆ (BUDOL)
261
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
284
IVANO ČELIĆ (PLANET)
C034
121
0
EDIB JAGODIĆ (BUDOL)
284
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. EDIB JAGODIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
3. ----