kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -32
LC - Stariji kadeti -37
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti -32
C001
276
3
LUKA GRABAR (PLANET)
292
0
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -37
C002
274
0
OLEG CETINA (PLANET)
174
3
VITO LAZARIĆ (PLANET)
Medalists
1. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
2. OLEG CETINA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
C003
120
0
ARIAN KRŠULJA (BUDOL)
250
3
TIN PETRIĆ (PLANET)
108
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
C005
250
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
108
3
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Medalists
1. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. ARIAN KRŠULJA, BUDOKAI LABIN
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
C004
139
3
DAVID VRETENAR (PLANET)
73
0
NOA ŠVEGER (BUZET)
Medalists
1. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
2. NOA ŠVEGER, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
C006
242
3
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
257
0
MATIJA BARBARIĆ (ZELG)
64
ROKO GRBAC (ZELG)
C008
242
3
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
64
0
ROKO GRBAC (ZELG)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. ROKO GRBAC, TROJAN ISTRA
3. MATIJA BARBARIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
C007
137
3
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
114
0
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
2. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
C010
82
0
DEMIR HALILOVIĆ (ZELG)
116
3
KARLO PALISKA (BUDOL)
Medalists
1. KARLO PALISKA, BUDOKAI LABIN
2. DEMIR HALILOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----