kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -37
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -37
B020
111
6
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
154
0
KRISTINA VOJINOVIĆ (PLANET)
117
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
B022
111
11
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
117
7
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. KRISTINA VOJINOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
B021
279
1
LENA SMILOVIĆ (MINOTAU)
11
7
ELISA BERTOŠA (ZEUS)
Medalists
1. ELISA BERTOŠA, ZEUS
2. LENA SMILOVIĆ, MINOTAUR
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
B023
196
7
EMA KALIGARI (MINOTAU)
200
6
DEA KOS (MINOTAU)
B024
207
7
TIA KAZALAC (MINOTAU)
170
6
TIA LOPAC (PLANET)
B027
196
4
EMA KALIGARI (MINOTAU)
207
1
TIA KAZALAC (MINOTAU)
Medalists
1. EMA KALIGARI, MINOTAUR
2. TIA KAZALAC, MINOTAUR
3. DEA KOS, MINOTAUR
3. TIA LOPAC, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje -55
B025
246
1
ERIN IVIĆ (MINOTAU)
98
11
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
B026
192
0
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
18
0
NIKA ARMAN (ZEUS)
B029
98
2
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
192
9
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. GRETA MAREČIĆ, MINOTAUR
2. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
3. ----
3. ERIN IVIĆ, MINOTAUR
PF - Starije kadetkinje -60
B028
215
7
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
288
9
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
99
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
B030
288
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
99
9
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. NICOLE MARIA KUČINIĆ, BUDOKAI
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. NEA VUKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
B031
79
0
HANA PISAK (BUZET)
75
6
LAURA PAVLETIĆ (BUZET)
Medalists
1. LAURA PAVLETIĆ, FIGHTER
2. HANA PISAK, FIGHTER
3. ----
3. ----