kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -32
PF - Stariji kadeti -37
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -32
B004
275
7
LUKA GRABAR (PLANET)
291
6
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -37
B005
173
9
VITO LAZARIĆ (PLANET)
165
1
OLEG CETINA (PLANET)
Medalists
1. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
2. OLEG CETINA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
B006
24
6
IVAN BATEL (ZELG)
248
9
TIN PETRIĆ (PLANET)
B007
145
3
IVANO BAJTELA (PLANET)
184
8
VITO JELENIĆ (MINOTAU)
B008
107
11
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
188
5
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
152
KRISTIJAN VOJINOVIĆ (PLANET)
B009
248
7
TIN PETRIĆ (PLANET)
184
2
VITO JELENIĆ (MINOTAU)
B010
107
11
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
152
1
KRISTIJAN VOJINOVIĆ (PLANET)
B012
248
1
TIN PETRIĆ (PLANET)
107
11
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Medalists
1. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. KRISTIJAN VOJINOVIĆ, PLANET SPORT
3. VITO JELENIĆ, MINOTAUR
PF - Stariji kadeti -47
B011
138
10
DAVID VRETENAR (PLANET)
202
0
NOA ŠVEGER (BUZET)
Medalists
1. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
2. NOA ŠVEGER, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
B013
13
0
VIKTOR ZANINIĆ (ZEUS)
25
0
MARTIN TANUSHAJ (ZELG)
110
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
B015
13
9
VIKTOR ZANINIĆ (ZEUS)
110
5
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. VIKTOR ZANINIĆ, ZEUS
2. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
B014
283
0
IVANO BAJTELA (PLANET)
240
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. IVANO BAJTELA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
B016
20
1
SIMON RITOŠA (ZEUS)
113
2
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
135
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
B018
113
1
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
135
8
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
2. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. SIMON RITOŠA, ZEUS
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
B017
81
1
DEMIR HALILOVIĆ (ZELG)
115
11
KARLO PALISKA (BUDOL)
Medalists
1. KARLO PALISKA, BUDOKAI LABIN
2. DEMIR HALILOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
B019
209
9
FRAN KRIŠTOFIĆ (MINOTAU)
190
6
MATEO SMOKOVIC (MINOTAU)
Medalists
1. FRAN KRIŠTOFIĆ, MINOTAUR
2. MATEO SMOKOVIC, MINOTAUR
3. ----
3. ----