kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
FIGHTER
MINOTAUR
PLANET SPORT
TROJAN ISTRA
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Starije kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniori -63
PF - Juniori -84
PF - Juniorke -50
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -32
LC - Starije kadetkinje -60
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -57
KL - Starije kadetkinje -32
PF - Mlađi kadeti -42
A025
88
6
IVAN BATEL (ZELG)
66
0
DAVID PETOHLEB (BUZET)
A027
99
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
1
0
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
A028
197
6
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
39
0
AZUR HALIMOVIĆ (BUZET)
172
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
A029
88
0
IVAN BATEL (ZELG)
99
7
DAVID VRETENAR (PLANET)
A030
197
7
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
172
3
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
A032
99
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
197
6
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Medalists
1. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. ROKO MOGOROVIĆ, MINOTAUR
3. IVAN BATEL, TROJAN ISTRA
PF - Mlađi kadeti +47
A034
210
15
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
63
5
ANDREJ MAJCAN (BUZET)
30
ERIK FLEGO BURŠIĆ (ZELG)
A036
210
3
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
30
6
ERIK FLEGO BURŠIĆ (ZELG)
Medalists
1. ERIK FLEGO BURŠIĆ, TROJAN ISTRA
2. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ANDREJ MAJCAN, FIGHTER
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
198
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
A039
100
7
DAVID VRETENAR (PLANET)
45
2
NOA ŠVEGER (BUZET)
A041
198
3
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
100
4
DAVID VRETENAR (PLANET)
Medalists
1. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NOA ŠVEGER, FIGHTER
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
A043
152
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
211
1
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
A044
69
2
MARKO MARUŠIĆ (BUZET)
7
7
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
A046
152
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
7
3
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. DEJAN KRALJEVIĆ, ZEUS
3. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARKO MARUŠIĆ, FIGHTER
PF - Stariji kadeti -57
92
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
A045
173
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
6
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
A047
193
9
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
78
3
ANTONIO SOLDAN (ZELG)
146
NOA JAKLIN (PLANET)
A048
92
13
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
173
5
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
A049
193
3
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
146
11
NOA JAKLIN (PLANET)
A051
92
0
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
146
6
NOA JAKLIN (PLANET)
Medalists
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
3. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
PF - Stariji kadeti -63
A050
203
0
KARLO PALISKA (BUDOL)
180
6
FRAN KRIŠTOFIĆ (MINOTAU)
188
TVRTKO FERENČAK (MINOTAU)
A052
180
13
FRAN KRIŠTOFIĆ (MINOTAU)
188
5
TVRTKO FERENČAK (MINOTAU)
Medalists
1. FRAN KRIŠTOFIĆ, MINOTAUR
2. TVRTKO FERENČAK, MINOTAUR
3. KARLO PALISKA, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Starije kadetkinje -32
B018
199
11
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
50
0
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
194
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
B020
199
6
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
194
2
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
B024
207
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
249
8
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. NICOLE MARIA KUČINIĆ, BUDOKAI
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniori -63
B031
137
11
MORIS TRBULIN (PLANET)
155
1
SANDI STENTA (PLANET)
B032
204
0
KARLO PALISKA (BUDOL)
222
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
B034
137
3
MORIS TRBULIN (PLANET)
222
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
3. KARLO PALISKA, BUDOKAI LABIN
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
PF - Juniori -84
B036
212
9
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
113
11
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -50
B037
236
1
TIA LOPAC (PLANET)
206
11
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
Medalists
1. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
2. TIA LOPAC, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
C005
202
3
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
148
13
NOA JAKLIN (PLANET)
C006
174
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
93
0
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
C008
148
3
NOA JAKLIN (PLANET)
174
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
LC - Stariji kadeti -63
C007
227
0
KARLO PALISKA (BUDOL)
215
3
MUHAMED AHMETI (MINOTAU)
Medalists
1. MUHAMED AHMETI, MINOTAUR
2. KARLO PALISKA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -32
C011
200
1
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
196
2
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
C014
208
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
5
0
NIKA ARMAN (ZEUS)
213
SARA ŠILIĆ (MINOTAU)
C016
208
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
213
3
SARA ŠILIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. SARA ŠILIĆ, MINOTAUR
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. NIKA ARMAN, ZEUS
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
C035
228
0
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
254
3
NOA ŠVEGER (BUZET)
Medalists
1. NOA ŠVEGER, FIGHTER
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
C037
175
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
221
0
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
Medalists
1. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
2. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -32
C039
195
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
201
3
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----