kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
FIGHTER
MINOTAUR
PLANET SPORT
TROJAN ISTRA
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -21
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -30
PF - Dječaci -36
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Stariji kadeti -32
PF - Stariji kadeti -37
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -74
PF - Juniori -84
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -70
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniorke -70
LC - Stariji kadeti -32
LC - Stariji kadeti -37
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -74
LC - Juniorke -70
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -74
LC - Seniori -94
LC - Seniorke -70
PF - Dječaci -21
A001
106
11
ERIC RAKIĆ (PLANET)
177
1
MATEJ SLOPEK (MINOTAU)
Medalists
1. ERIC RAKIĆ, PLANET SPORT
2. MATEJ SLOPEK, MINOTAUR
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -27
A003
97
6
DAVID DEVIĆ (PLANET)
90
0
LEON MARKOVIĆ (ZEUS)
107
FELIX BILIĆ (PLANET)
A005
97
6
DAVID DEVIĆ (PLANET)
107
11
FELIX BILIĆ (PLANET)
Medalists
1. FELIX BILIĆ, PLANET SPORT
2. DAVID DEVIĆ, PLANET SPORT
3. LEON MARKOVIĆ, ZEUS
3. ----
PF - Dječaci -30
A006
150
11
OLEG CETINA (PLANET)
81
5
VITO PERIĆ (ZELG)
76
NIKOLA JANKO (ZELG)
131
MAX BILIĆ (PLANET)
84
ALEX LOPAC (ZELG)
A008
150
5
OLEG CETINA (PLANET)
76
9
NIKOLA JANKO (ZELG)
A007
131
8
MAX BILIĆ (PLANET)
84
9
ALEX LOPAC (ZELG)
A010
76
8
NIKOLA JANKO (ZELG)
84
3
ALEX LOPAC (ZELG)
Medalists
1. NIKOLA JANKO, TROJAN ISTRA
2. ALEX LOPAC, TROJAN ISTRA
3. OLEG CETINA, PLANET SPORT
3. MAX BILIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci -36
A011
117
6
KRISTIJAN VOJINOVIĆ (PLANET)
154
11
RICARDO RADINKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. RICARDO RADINKOVIĆ, PLANET SPORT
2. KRISTIJAN VOJINOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -28
A014
108
4
FELIX BILIĆ (PLANET)
98
6
DAVID DEVIĆ (PLANET)
Medalists
1. DAVID DEVIĆ, PLANET SPORT
2. FELIX BILIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
A016
65
0
DARIO PETOHLEB (BUZET)
120
6
LUKA GRABAR (PLANET)
132
MAX BILIĆ (PLANET)
151
OLEG CETINA (PLANET)
143
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A018
120
6
LUKA GRABAR (PLANET)
132
0
MAX BILIĆ (PLANET)
A017
151
0
OLEG CETINA (PLANET)
143
6
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A020
120
2
LUKA GRABAR (PLANET)
143
8
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
3. OLEG CETINA, PLANET SPORT
3. MAX BILIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -37
A019
163
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
9
0
PAVAO DOMINIK POTOČNJAK (ZEUS)
A021
118
10
LIAM CVITIĆ (PLANET)
62
5
LEON TOMAŠIĆ (BUZET)
A022
160
8
TIN PETRIĆ (PLANET)
29
4
ALESSIO MORAS (ZELG)
251
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
A023
163
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
118
0
LIAM CVITIĆ (PLANET)
A024
160
10
TIN PETRIĆ (PLANET)
251
9
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
A026
163
10
VITO LAZARIĆ (PLANET)
160
9
TIN PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. LIAM CVITIĆ, PLANET SPORT
3. LEON FRANKOVIĆ, BUDOKAI
PF - Mlađi kadeti -42
A025
88
6
IVAN BATEL (ZELG)
66
0
DAVID PETOHLEB (BUZET)
A027
99
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
1
0
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
A028
197
6
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
39
0
AZUR HALIMOVIĆ (BUZET)
172
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
A029
88
0
IVAN BATEL (ZELG)
99
7
DAVID VRETENAR (PLANET)
A030
197
7
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
172
3
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
A032
99
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
197
6
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Medalists
1. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. ROKO MOGOROVIĆ, MINOTAUR
3. IVAN BATEL, TROJAN ISTRA
PF - Mlađi kadeti -47
A031
252
4
ROK STANIŠIĆ (ROVINJ)
238
7
NIKO DEVIĆ (PLANET)
237
ATEO SULJANOVIĆ (PLANET)
A033
238
14
NIKO DEVIĆ (PLANET)
237
7
ATEO SULJANOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. NIKO DEVIĆ, PLANET SPORT
2. ATEO SULJANOVIĆ, PLANET SPORT
3. ROK STANIŠIĆ, BUDOKAI
3. ----
PF - Stariji kadeti -32
A035
121
7
LUKA GRABAR (PLANET)
144
4
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -37
A037
164
12
VITO LAZARIĆ (PLANET)
119
3
LIAM CVITIĆ (PLANET)
A038
161
6
TIN PETRIĆ (PLANET)
258
0
LEON TOMAŠIĆ (BUZET)
A040
164
9
VITO LAZARIĆ (PLANET)
161
5
TIN PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. LIAM CVITIĆ, PLANET SPORT
3. LEON TOMAŠIĆ, FIGHTER
PF - Stariji kadeti -42
198
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
A039
100
7
DAVID VRETENAR (PLANET)
45
2
NOA ŠVEGER (BUZET)
A041
198
3
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
100
4
DAVID VRETENAR (PLANET)
Medalists
1. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NOA ŠVEGER, FIGHTER
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
A042
226
0
ATEO SULJANOVIĆ (PLANET)
239
6
NIKO DEVIĆ (PLANET)
Medalists
1. NIKO DEVIĆ, PLANET SPORT
2. ATEO SULJANOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
A043
152
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
211
1
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
A044
69
2
MARKO MARUŠIĆ (BUZET)
7
7
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
A046
152
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
7
3
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. DEJAN KRALJEVIĆ, ZEUS
3. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARKO MARUŠIĆ, FIGHTER
PF - Stariji kadeti -57
92
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
A045
173
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
6
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
A047
193
9
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
78
3
ANTONIO SOLDAN (ZELG)
146
NOA JAKLIN (PLANET)
A048
92
13
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
173
5
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
A049
193
3
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
146
11
NOA JAKLIN (PLANET)
A051
92
0
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
146
6
NOA JAKLIN (PLANET)
Medalists
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
3. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
PF - Stariji kadeti +69
112
IVANO ČELIĆ (PLANET)
A053
71
0
KARLO FABIJANČIĆ (BUZET)
115
6
JAN DOBROVAC (PLANET)
A054
112
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
115
0
JAN DOBROVAC (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. JAN DOBROVAC, PLANET SPORT
3. KARLO FABIJANČIĆ, FIGHTER
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
B022
179
6
TIA KAZALAC (MINOTAU)
159
5
TIA LOPAC (PLANET)
Medalists
1. TIA KAZALAC, MINOTAUR
2. TIA LOPAC, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Juniori -57
B028
127
7
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
147
0
NOA JAKLIN (PLANET)
B029
94
1
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
109
4
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
B033
127
4
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
109
0
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
3. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
PF - Juniori -63
B031
137
11
MORIS TRBULIN (PLANET)
155
1
SANDI STENTA (PLANET)
B032
204
0
KARLO PALISKA (BUDOL)
222
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
B034
137
3
MORIS TRBULIN (PLANET)
222
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
3. KARLO PALISKA, BUDOKAI LABIN
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
PF - Juniori -74
B035
242
10
MICHAEL STENTA (PLANET)
243
0
JAN DOBROVAC (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. JAN DOBROVAC, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Juniori -84
B036
212
9
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
113
11
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -50
B037
236
1
TIA LOPAC (PLANET)
206
11
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
Medalists
1. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
2. TIA LOPAC, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -70
B038
233
10
MARTINA GRABAR (PLANET)
56
0
DORA COTIĆ (BUZET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Seniori -57
B039
110
3
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
128
5
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Seniori -63
223
ALEK KUŠAR (PLANET)
B040
156
6
SANDI STENTA (PLANET)
138
16
MORIS TRBULIN (PLANET)
B042
223
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
138
4
MORIS TRBULIN (PLANET)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ----
PF - Seniorke -70
B041
234
12
MARTINA GRABAR (PLANET)
58
2
DORA COTIĆ (BUZET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -32
C001
122
2
LUKA GRABAR (PLANET)
145
1
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -37
C002
165
3
VITO LAZARIĆ (PLANET)
162
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
C003
46
2
NOA ŠVEGER (BUZET)
101
1
DAVID VRETENAR (PLANET)
Medalists
1. NOA ŠVEGER, FIGHTER
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
C004
70
0
MARKO MARUŠIĆ (BUZET)
153
3
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. MARKO MARUŠIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
C005
202
3
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
148
13
NOA JAKLIN (PLANET)
C006
174
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
93
0
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
C008
148
3
NOA JAKLIN (PLANET)
174
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
LC - Stariji kadeti +69
114
IVANO ČELIĆ (PLANET)
C010
116
3
JAN DOBROVAC (PLANET)
216
0
MARKO ĆERIMI (MINOTAU)
C012
114
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
116
0
JAN DOBROVAC (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. JAN DOBROVAC, PLANET SPORT
3. MARKO ĆERIMI, MINOTAUR
3. ----
LC - Juniori -57
C018
129
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
255
0
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
C019
111
0
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
149
3
NOA JAKLIN (PLANET)
C023
129
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
149
0
NOA JAKLIN (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
3. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
LC - Juniori -63
C021
139
3
MORIS TRBULIN (PLANET)
157
0
SANDI STENTA (PLANET)
C022
185
0
ALEKS KIŠIĆ (MINOTAU)
224
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
C024
139
3
MORIS TRBULIN (PLANET)
224
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ALEKS KIŠIĆ, MINOTAUR
LC - Juniori -74
C025
176
0
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
247
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. LEON HADŽIĆ, MINOTAUR
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -70
C027
57
0
DORA COTIĆ (BUZET)
230
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Seniori -57
C028
229
0
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
130
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Seniori -63
225
ALEK KUŠAR (PLANET)
C029
158
0
SANDI STENTA (PLANET)
140
3
MORIS TRBULIN (PLANET)
C031
225
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
140
3
MORIS TRBULIN (PLANET)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ----
LC - Seniori -74
C030
17
0
KENAN BEGOVIĆ (ZELG)
241
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. KENAN BEGOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
LC - Seniori -94
C032
240
3
DEAN VIRAG (PLANET)
23
0
GABRIEL ŠERGO (ZELG)
Medalists
1. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
2. GABRIEL ŠERGO, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -70
C033
235
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
59
0
DORA COTIĆ (BUZET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----