kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Istarske županije 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B
Borilište C
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -37
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -32
LC - Starije kadetkinje -37
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -74
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -65
LC - Seniori -69
LC - Seniori +94
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -37
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Seniori -69
LC - Stariji kadeti -37
C001
35
0
NOA ŠVEGER (BUZET)
271
3
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
116
MATEO PETERNEL (KING)
C004
271
3
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
116
0
MATEO PETERNEL (KING)
Osvajači medalja
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. MATEO PETERNEL, KING
3. NOA ŠVEGER, FIGHTER
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
C002
89
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
242
0
LUKA PALM (PRIME)
C003
114
0
DAVID KOMSIC (KING)
223
0
AMAR ŠUKE (ZELG)
C007
89
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
114
0
DAVID KOMSIC (KING)
Osvajači medalja
1. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
2. DAVID KOMSIC, KING
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
C005
122
3
SANDI STENTA (PLANET)
96
0
AARON UKUŠIĆ (KING)
273
AMAR ŠUKE (ZELG)
258
GABRIEL RADETIĆ (ROVINJ)
134
DAVID BAJIĆ (BUJE)
C006A
122
1
SANDI STENTA (PLANET)
273
2
AMAR ŠUKE (ZELG)
C006
258
1
GABRIEL RADETIĆ (ROVINJ)
134
2
DAVID BAJIĆ (BUJE)
C008
273
3
AMAR ŠUKE (ZELG)
134
0
DAVID BAJIĆ (BUJE)
Osvajači medalja
1. AMAR ŠUKE, TROJAN ISTRA
2. DAVID BAJIĆ, BUJE
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. GABRIEL RADETIĆ, BUDOKAI
LC - Stariji kadeti -52
C009
108
3
RAUL LABINAC (KING)
257
0
ENDI BILOSLAV (ROVINJ)
99
ANTHONY KVESIĆ (KING)
C010
101
3
ALEX TERLEVIC (KING)
259
0
MATIJA VADANJEL (ROVINJ)
75
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
C011
108
0
RAUL LABINAC (KING)
99
3
ANTHONY KVESIĆ (KING)
C012
101
0
ALEX TERLEVIC (KING)
75
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
C015
99
3
ANTHONY KVESIĆ (KING)
75
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. ANTHONY KVESIĆ, KING
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. RAUL LABINAC, KING
3. ALEX TERLEVIC, KING
LC - Stariji kadeti -57
C013
56
3
LUKA PLANINAC (PLANET)
106
0
GABRIJEL ĐURIČIĆ (KING)
C014
40
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
215
0
JAN FRIVARSKI (ZELG)
C017
56
0
LUKA PLANINAC (PLANET)
40
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. JAN FRIVARSKI, TROJAN ISTRA
3. GABRIJEL ĐURIČIĆ, KING
LC - Stariji kadeti -63
C016
110
0
TINO MIŠKULIN (KING)
243
3
DAVID KOVAČEVIĆ (ZELG)
158
KREŠIMIR RAGUŽ (BUJE)
C018
243
3
DAVID KOVAČEVIĆ (ZELG)
158
0
KREŠIMIR RAGUŽ (BUJE)
Osvajači medalja
1. DAVID KOVAČEVIĆ, TROJAN ISTRA
2. KREŠIMIR RAGUŽ, BUJE
3. TINO MIŠKULIN, KING
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
C019
128
0
ALIS OSMANČEVIĆ (BUJE)
211
3
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
104
NINO MIŠKULIN (KING)
C021
211
3
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
104
0
NINO MIŠKULIN (KING)
Osvajači medalja
1. ROKO MILOTIĆ, TROJAN ISTRA
2. NINO MIŠKULIN, KING
3. ALIS OSMANČEVIĆ, BUJE
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
C020
207
3
MANUEL ŠKOKO (ZELG)
92
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
202
MIRZA NESIMI (ZELG)
C022
197
3
LUKA BONAZZA (ZELG)
264
0
DOMINIK ROZIĆ (ROVINJ)
47
DIN REDŽIĆ (PLANET)
C023
246
3
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
73
0
JONA BANOVAC (MINOTAU)
121
IVANO ČELIĆ (PLANET)
C024
235
3
NIKO MARTAN (ZELG)
255
0
LIAN JURIĆ (ROVINJ)
98
PATRIK ZOBEC (KING)
C025
207
0
MANUEL ŠKOKO (ZELG)
202
3
MIRZA NESIMI (ZELG)
C026
197
3
LUKA BONAZZA (ZELG)
47
0
DIN REDŽIĆ (PLANET)
C027
246
0
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
121
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
C028
235
3
NIKO MARTAN (ZELG)
98
0
PATRIK ZOBEC (KING)
C029
202
3
MIRZA NESIMI (ZELG)
197
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
C030
121
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
235
0
NIKO MARTAN (ZELG)
C032
202
1
MIRZA NESIMI (ZELG)
121
2
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. MIRZA NESIMI, TROJAN ISTRA
3. NIKO MARTAN, TROJAN ISTRA
3. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
LC - Starije kadetkinje -32
C031
66
3
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
2
0
ANA NEMARNIK (BUZET)
Osvajači medalja
1. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
2. ANA NEMARNIK, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -37
C033
126
0
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
190
3
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
162
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
C035
190
3
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
162
0
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
Osvajači medalja
1. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
2. LINDA RADEŠIĆ, BUJE
3. ANĐELINA VIDEC, BUJE
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
C034
137
3
DORIS SUVAJAC (BUJE)
131
0
DANIJELA SUVAJAC (BUJE)
267
MELISA ČEKO (BUJE)
C036
137
3
DORIS SUVAJAC (BUJE)
267
0
MELISA ČEKO (BUJE)
Osvajači medalja
1. DORIS SUVAJAC, BUJE
2. MELISA ČEKO, BUJE
3. DANIJELA SUVAJAC, BUJE
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
C037
112
3
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
28
0
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
20
LARA RYTZ (BUZET)
C039
112
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
20
LARA RYTZ (BUZET)
LC - Starije kadetkinje -55
C038
63
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
226
0
MATEA JOSIPOVIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. MATEA JOSIPOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
C040
252
3
KATIJA BAČAC (ROVINJ)
13
0
DORA COTIĆ (BUZET)
5
CHIARA RYTZ (BUZET)
C042
252
0
KATIJA BAČAC (ROVINJ)
5
3
CHIARA RYTZ (BUZET)
Osvajači medalja
1. CHIARA RYTZ, FIGHTER
2. KATIJA BAČAC, BUDOKAI
3. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. ----
LC - Juniori -57
C041
269
0
LUKA PLANINAC (PLANET)
268
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Juniori -63
C043
237
0
ATILIO RAKIĆ (ZELG)
43
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ATILIO RAKIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
LC - Juniori -74
C044
240
3
ERIK PLETIKOS (ZELG)
248
0
ERMIN AVDIĆ (PRIME)
220
ERVIN KALTAK (ZELG)
C046
240
3
ERIK PLETIKOS (ZELG)
220
0
ERVIN KALTAK (ZELG)
Osvajači medalja
1. ERIK PLETIKOS, TROJAN ISTRA
2. ERVIN KALTAK, TROJAN ISTRA
3. ERMIN AVDIĆ, PRIME
3. ----
LC - Juniorke -50
C045
30
0
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
22
3
LARA RYTZ (BUZET)
Osvajači medalja
1. LARA RYTZ, FIGHTER
2. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
C047
15
0
DORA COTIĆ (BUZET)
70
3
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
C048
230
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
233
3
MARKO PEKICA (ZELG)
Osvajači medalja
1. MARKO PEKICA, TROJAN ISTRA
2. LUKA MARKOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
LC - Seniori +94
C049
117
0
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
50
3
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. DINO TREŠNJIĆ, PLANET SPORT
2. SIMON KRIZMANIĆ, KING
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
C050
224
0
AMAR ŠUKE (ZELG)
90
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
2. AMAR ŠUKE, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
C051
157
0
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
135
3
DAVID BAJIĆ (BUJE)
Osvajači medalja
1. DAVID BAJIĆ, BUJE
2. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
C052
78
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
100
3
ANTHONY KVESIĆ (KING)
102
ALEX TERLEVIC (KING)
C054
100
0
ANTHONY KVESIĆ (KING)
102
3
ALEX TERLEVIC (KING)
Osvajači medalja
1. ALEX TERLEVIC, KING
2. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
C053
218
3
JAN FRIVARSKI (ZELG)
245
0
DAVID KOVAČEVIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. JAN FRIVARSKI, TROJAN ISTRA
2. DAVID KOVAČEVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
C055
204
1
MIRZA NESIMI (ZELG)
213
2
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
236
NIKO MARTAN (ZELG)
C056
199
2
LUKA BONAZZA (ZELG)
209
1
MANUEL ŠKOKO (ZELG)
247
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
C057
213
0
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
236
3
NIKO MARTAN (ZELG)
C058
199
1
LUKA BONAZZA (ZELG)
247
2
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
C060
236
0
NIKO MARTAN (ZELG)
247
3
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. ELVIS MAHMUTOVIĆ, TROJAN ISTRA
2. NIKO MARTAN, TROJAN ISTRA
3. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
3. ROKO MILOTIĆ, TROJAN ISTRA
KL - Starije kadetkinje -37
C059
191
3
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
67
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
2. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
C061
238
0
ATILIO RAKIĆ (ZELG)
221
3
ERVIN KALTAK (ZELG)
Osvajači medalja
1. ERVIN KALTAK, TROJAN ISTRA
2. ATILIO RAKIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
C062
250
0
ERMIN AVDIĆ (PRIME)
241
3
ERIK PLETIKOS (ZELG)
Osvajači medalja
1. ERIK PLETIKOS, TROJAN ISTRA
2. ERMIN AVDIĆ, PRIME
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
C063
234
3
MARKO PEKICA (ZELG)
232
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MARKO PEKICA, TROJAN ISTRA
2. LUKA MARKOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----