kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Ks) i FC (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DRAGA
HBD
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LEONID
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
FC - Juniori -67
FC - Juniorke -60
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -81
FC - Seniorke -56
FC - Seniorke +70
FC - Juniori -67
128
ANTE SKELIN (UNIRENT)
R001
155
3
TEO RAČAN (KOBRABJ)
191
0
ROKO PRIBUDIĆ (MORNAR)
R002
210
3
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
65
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
77
LUKAS BAČELIĆ (PKREŠ4)
R028
128
2
ANTE SKELIN (UNIRENT)
155
1
TEO RAČAN (KOBRABJ)
R029
210
0
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
77
3
LUKAS BAČELIĆ (PKREŠ4)
R058
128
3
ANTE SKELIN (UNIRENT)
77
0
LUKAS BAČELIĆ (PKREŠ4)
Osvajači medalja
1. ANTE SKELIN, UNI RENT
2. LUKAS BAČELIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. TEO RAČAN, KOBRA, Bjelovar
3. ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
FC - Juniorke -60
R018
107
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
74
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
R019
48
3
PETRA SIMIĆ (PITBUL)
196
0
NICOLE BULJAN (MORNAR)
R051
74
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
48
3
PETRA SIMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. PETRA SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. NICOLE BULJAN, MORNAR
3. ----
FC - Seniori -63,5
R021
52
0
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
1
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
190
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
R053
1
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
190
3
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MARIN JELAČIĆ, MORNAR
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. IGOR ŠUŠNJAR, MEGA CENTAR
3. ----
FC - Seniori -81
31
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R004
189
3
FILIP ZOVKO (MORNAR)
84
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R005
195
0
ANDREJ RAMLJAK (MORNAR)
80
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
57
IVAN KULIĆ (PITBUL)
R032
31
1
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
189
2
FILIP ZOVKO (MORNAR)
R033
80
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
57
0
IVAN KULIĆ (PITBUL)
R060
189
0
FILIP ZOVKO (MORNAR)
80
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. FILIP ZOVKO, MORNAR
3. IVAN KULIĆ, PIT BULL, Split
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniorke -56
R027
34
3
DEA BOLANČA (PITBUL)
193
0
LUCIJA DELIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. DEA BOLANČA, PIT BULL, Split
2. LUCIJA DELIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----
FC - Seniorke +70
R045
188
0
ANA BAJIĆ (MORNAR)
40
0
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. ----
3. ----
3. ----