kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Ks) i FC (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
DRAGA
HBD
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LEONID
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -37
PF - Starije kadetkinje -50
FC - Seniori -63,5
PF - Stariji kadeti -47
143
ŠIMUN KRAMARIĆ (SUŠAK)
A006
179
8
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
168
16
LEON KIŠAN (JASTREB)
A008
4
0
ARIAN MURATI (KBK MOS)
110
10
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
15
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A009
143
11
ŠIMUN KRAMARIĆ (SUŠAK)
168
12
LEON KIŠAN (JASTREB)
A010
110
0
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
15
10
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A012
168
8
LEON KIŠAN (JASTREB)
15
11
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. LEON KIŠAN, JASTREB
3. IVOR VLASTELIĆ, DRAGA
3. ŠIMUN KRAMARIĆ, SUŠAK
PF - Stariji kadeti -57
150
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
A017
3
12
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
201
8
MARINO NIŽIĆ (PRETORI)
126
FRANKO JUKIĆ (MAWASHI)
200
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
A019
150
16
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
3
12
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
A020
126
0
FRANKO JUKIĆ (MAWASHI)
200
10
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
A022
150
14
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
200
16
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. FRANKO JUKIĆ, MAWASHI
3. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
PF - Stariji kadeti -69
166
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
A027
109
0
MARKO PRTENJAČA (POLAČA)
140
10
LOREN RADOJČIĆ (SUŠAK)
A029
56
0
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
72
0
KARLO PALISKA (BUDOL)
153
IVANO ĐEVLAN (BORACPŽ)
A030
166
10
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
140
1
LOREN RADOJČIĆ (SUŠAK)
A031
56
4
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
153
9
IVANO ĐEVLAN (BORACPŽ)
A033
166
10
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
153
0
IVANO ĐEVLAN (BORACPŽ)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. IVANO ĐEVLAN, Borac
3. LOREN RADOJČIĆ, SUŠAK
3. NOA MIŠČANČUK, MOSLAVAC
PF - Starije kadetkinje -37
66
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
A035
6
15
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
70
6
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
A037
66
2
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
6
12
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
122
SARA BOBAN (MAWASHI)
A039
2
10
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
119
16
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
141
PAULA JAKOVAC (SUŠAK)
203
PETRA LERGA (PRETORI)
A040
123
10
GABRIJELA BAŠKOVIĆ (MAWASHI)
134
14
FANI GALA BAIUTTI (IVNCG)
18
EMA KALIGARI (MINOTAU)
124
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
226
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
A041
122
13
SARA BOBAN (MAWASHI)
119
3
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
A042
141
13
PAULA JAKOVAC (SUŠAK)
203
21
PETRA LERGA (PRETORI)
A043
134
12
FANI GALA BAIUTTI (IVNCG)
18
6
EMA KALIGARI (MINOTAU)
A044
124
3
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
226
0
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
A045
122
13
SARA BOBAN (MAWASHI)
203
7
PETRA LERGA (PRETORI)
A046
134
14
FANI GALA BAIUTTI (IVNCG)
124
15
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
A049
122
10
SARA BOBAN (MAWASHI)
124
0
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. PETRA LERGA, PRETORIAN
3. FANI GALA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
FC - Seniori -63,5
R021
52
0
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
1
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
190
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
R053
1
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
190
3
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
Medalists
1. MARIN JELAČIĆ, MORNAR
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. IGOR ŠUŠNJAR, MEGA CENTAR
3. ----