kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Ks) i FC (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -57
FC - Juniori -60
FC - Juniori -63,5
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori -86
FC - Juniori +91
FC - Juniorke -52
FC - Juniorke -56
FC - Juniorke -60
FC - Juniorke -65
FC - Juniorke -70
FC - Seniori -60
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -67
FC - Seniori -71
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniori +91
FC - Seniorke -56
FC - Seniorke -65
FC - Seniorke -70
FC - Seniorke +70
FC - Juniori -57
R014
219
3
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
91
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
R009
198
3
PAVLE VUČINIĆ (TIGAR)
101
0
ANĐELKO LASIĆ (IMOTSKI)
R046
219
3
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
198
0
PAVLE VUČINIĆ (TIGAR)
Medalists
1. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
2. PAVLE VUČINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. ANĐELKO LASIĆ, IMOTSKI
FC - Juniori -60
R010
181
3
MIHAEL JOSIPOVIĆ (ZG)
180
0
LUKA FARKAŠ (KOBRABJ)
R011
197
3
MARKO LONČAR (TIGAR)
183
0
NOA BAIUTTI (IVNCG)
R047
181
3
MIHAEL JOSIPOVIĆ (ZG)
197
0
MARKO LONČAR (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JOSIPOVIĆ, ZAGREB
2. MARKO LONČAR, TIGAR, Karlovac
3. LUKA FARKAŠ, KOBRA, Bjelovar
3. NOA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
FC - Juniori -63,5
R012
63
3
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
104
0
FRANE KNEZOVIĆ (IMOTSKI)
R013
58
3
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
17
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
R048
63
3
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
58
0
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
Medalists
1. NIKO ZUBAC, SVETI DUH
2. ANDRIJAN ŠARONJA, SVETI DUH
3. FRANE KNEZOVIĆ, IMOTSKI
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
FC - Juniori -67
128
ANTE SKELIN (UNIRENT)
R001
155
3
TEO RAČAN (KOBRABJ)
191
0
ROKO PRIBUDIĆ (MORNAR)
R002
210
3
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
65
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
77
LUKAS BAČELIĆ (PKREŠ4)
R028
128
2
ANTE SKELIN (UNIRENT)
155
1
TEO RAČAN (KOBRABJ)
R029
210
0
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
77
3
LUKAS BAČELIĆ (PKREŠ4)
R058
128
3
ANTE SKELIN (UNIRENT)
77
0
LUKAS BAČELIĆ (PKREŠ4)
Medalists
1. ANTE SKELIN, UNI RENT
2. LUKAS BAČELIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. TEO RAČAN, KOBRA, Bjelovar
3. ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
FC - Juniori -71
R008
51
1
KARLO MUŽINIĆ (PITBUL)
213
2
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
44
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
R018A
213
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
44
0
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
3. KARLO MUŽINIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
FC - Juniori -75
R003
105
0
NIKOLA PAVIĆ (IMOTSKI)
93
3
MATEJ MEDVED (TIGAR)
45
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
222
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
49
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
R030
93
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
45
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
R031
222
3
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
49
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
R059
45
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
222
0
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
2. BRUNO BRKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. DAVID TOPIĆ, PIT BULL, Split
FC - Juniori -81
R015
116
2
FILIP LUČIĆ (IVNCG)
129
1
DOMINIK MILAS (UNIRENT)
78
NIKOLA VUJEVIĆ (PKREŠ4)
R049
116
0
FILIP LUČIĆ (IVNCG)
78
3
NIKOLA VUJEVIĆ (PKREŠ4)
Medalists
1. NIKOLA VUJEVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
2. FILIP LUČIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DOMINIK MILAS, UNI RENT
3. ----
FC - Juniori -86
R036
82
0
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
55
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
2. LEON DOMIĆ, BUDOKAI
3. ----
3. ----
FC - Juniori +91
R037
102
0
ANTE LASIĆ (IMOTSKI)
76
3
IVANO JURIĆ (PKREŠ4)
Medalists
1. IVANO JURIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
2. ANTE LASIĆ, IMOTSKI
3. ----
3. ----
FC - Juniorke -52
R016
53
3
TIA PAULINA SRIĆA (MEGA.C.)
204
0
ZARA LERGA (PRETORI)
R017
205
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
73
3
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
R050
53
0
TIA PAULINA SRIĆA (MEGA.C.)
73
3
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
Medalists
1. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
2. TIA PAULINA SRIĆA, MEGA CENTAR
3. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
FC - Juniorke -56
R038
154
0
ANTONELA PEČI (BORACPŽ)
47
3
MIRJANA MADUNIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MIRJANA MADUNIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTONELA PEČI, Borac
3. ----
3. ----
FC - Juniorke -60
R018
107
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
74
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
R019
48
3
PETRA SIMIĆ (PITBUL)
196
0
NICOLE BULJAN (MORNAR)
R051
74
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
48
3
PETRA SIMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. PETRA SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. NICOLE BULJAN, MORNAR
3. ----
FC - Juniorke -65
223
LANA MAĐARIĆ (HUS-OS)
R020
115
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
212
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
R052
223
3
LANA MAĐARIĆ (HUS-OS)
115
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. LANA MAĐARIĆ, HUS
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. ----
FC - Juniorke -70
R039
225
0
MIA IŠTUK (HUS-OS)
224
3
PAULA TOMAS (HUS-OS)
Medalists
1. PAULA TOMAS, HUS
2. MIA IŠTUK, HUS
3. ----
3. ----
FC - Seniori -60
R040
89
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
29
3
LUKA MIKLEČIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LUKA MIKLEČIĆ, PIT BULL, Split
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
FC - Seniori -63,5
R021
52
0
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
1
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
190
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
R053
1
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
190
3
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
Medalists
1. MARIN JELAČIĆ, MORNAR
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. IGOR ŠUŠNJAR, MEGA CENTAR
3. ----
FC - Seniori -67
30
ROBERT REZO (PITBUL)
R022
159
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
9
0
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
R054
30
3
ROBERT REZO (PITBUL)
159
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
Medalists
1. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
2. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. ANDRIJA GAŠPAR, SVETI JURE, Vrgorac
3. ----
FC - Seniori -71
R041
60
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
160
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
Medalists
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. UROŠ PAJIĆ, KING
3. ----
3. ----
FC - Seniori -75
R023
59
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
85
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
R024
103
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
61
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R055
59
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
61
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. PETAR MUŠURA, AMENO
3. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
FC - Seniori -81
31
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R004
189
3
FILIP ZOVKO (MORNAR)
84
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R005
195
0
ANDREJ RAMLJAK (MORNAR)
80
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
57
IVAN KULIĆ (PITBUL)
R032
31
1
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
189
2
FILIP ZOVKO (MORNAR)
R033
80
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
57
0
IVAN KULIĆ (PITBUL)
R060
189
0
FILIP ZOVKO (MORNAR)
80
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Medalists
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. FILIP ZOVKO, MORNAR
3. IVAN KULIĆ, PIT BULL, Split
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniori -86
R025
156
0
ROBERT ROMANIK (BORACPŽ)
10
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
R026
177
3
MATEJ BABIĆ (BORACPŽ)
214
0
STIPE RAPIĆ (LND)
R056
10
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
177
0
MATEJ BABIĆ (BORACPŽ)
Medalists
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. MATEJ BABIĆ, Borac
3. ROBERT ROMANIK, Borac
3. STIPE RAPIĆ, LEONID
FC - Seniori -91
32
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R006
26
0
IVAN ĐUKA (PAUCI)
184
3
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
R007
130
3
PETAR DŽAL (UNIRENT)
81
0
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
88
MARKO MARTINJAK (ARMUS)
R034
32
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
184
0
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
R035
130
3
PETAR DŽAL (UNIRENT)
88
0
MARKO MARTINJAK (ARMUS)
R061
32
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
130
0
PETAR DŽAL (UNIRENT)
Medalists
1. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
2. PETAR DŽAL, UNI RENT
3. MATEJ OVČARIK, SVETI DUH
3. MARKO MARTINJAK, ARMUS
FC - Seniori +91
R042
62
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
27
0
JURE DUKA (PAUCI)
Medalists
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. JURE DUKA, PAUCI
3. ----
3. ----
FC - Seniorke -56
R027
34
3
DEA BOLANČA (PITBUL)
193
0
LUCIJA DELIĆ (MORNAR)
Medalists
1. DEA BOLANČA, PIT BULL, Split
2. LUCIJA DELIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----
FC - Seniorke -65
R043
37
3
MARIJA BODAČ (PITBUL)
220
0
KARMELA MAKELJA (PITBUL)
Medalists
1. MARIJA BODAČ, PIT BULL, Split
2. KARMELA MAKELJA, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Seniorke -70
R044
39
3
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
221
0
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
2. ANA STOJANOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Seniorke +70
R045
188
0
ANA BAJIĆ (MORNAR)
40
0
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. ----
3. ----
3. ----