kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Seniori -63
KL - Seniori -74
KL - Seniori -84
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
KL - Seniori -63
52
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
C017
209
1
MATEJ MATOŠEVIĆ (PITBUL)
180
2
ERMIN SALI (ZG)
C026
52
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
180
0
ERMIN SALI (ZG)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. ERMIN SALI, ZAGREB
3. MATEJ MATOŠEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
KL - Seniori -74
137
ANTE BUZOV (UNIRENT)
C002
204
0
IVAN VUKUŠIĆ (KOBRABJ)
224
3
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
C003
44
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
174
0
FILIP BIRKIĆ (PALESTR)
C004
163
0
FRAN BISCAN (KBK)
207
0
ANTONIO MUSIĆ (PITBUL)
121
UROŠ PAJIĆ (KING)
C005
55
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
93
0
LEON SABO (KBK FF)
C006
51
1
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
172
2
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
46
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C013
137
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
224
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
C014
44
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
207
0
ANTONIO MUSIĆ (PITBUL)
C015
121
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
55
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
C016
172
0
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
46
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C022
137
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
44
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C023
55
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
46
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C029
137
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
46
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
KL - Seniori -84
218
VITO KOŠAR (ŠK)
D001
146
0
ANDRO KARLIĆ (SPORT L)
96
3
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
186
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
139
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
D002
153
0
JOSIP HANAK (SPARTAN)
217
3
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
25
MATIJA LUKETIĆ (TIGAR)
115
KARLO ŠPANJOL (SPORT L)
152
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
D008
218
3
VITO KOŠAR (ŠK)
96
0
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
D009
186
2
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
139
1
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
D010
217
3
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
25
0
MATIJA LUKETIĆ (TIGAR)
D011
115
0
KARLO ŠPANJOL (SPORT L)
152
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
D020
218
3
VITO KOŠAR (ŠK)
186
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
D021
217
0
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
152
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
D028
218
3
VITO KOŠAR (ŠK)
152
0
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
3. ANTE MARKOVIC, PIT BULL, Split
3. LUKA MATIJAŠEVIĆ, BLITZ
KL - Seniorke -70
C024
188
3
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
39
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
2. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. ----
3. ----
KL - Seniorke +70
C025
189
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
56
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----