kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -37
KL - Seniori -69
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
PF - Mlađi kadeti -37
A012
171
9
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
87
14
VITO LAZARIĆ (PLANET)
213
ŠIME ŠTEFANAC (HBD)
114
DUJE MRĐA (MEGA.C.)
117
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A014
89
7
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
68
9
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
86
TIN PETRIĆ (PLANET)
215
NARDO ŠKUGOR (HBD)
161
IAN ČIĆAK (NINJA)
A015
87
0
VITO LAZARIĆ (PLANET)
213
0
ŠIME ŠTEFANAC (HBD)
A016
114
0
DUJE MRĐA (MEGA.C.)
117
11
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A017
68
0
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
86
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
A018
215
5
NARDO ŠKUGOR (HBD)
161
14
IAN ČIĆAK (NINJA)
A019
87
2
VITO LAZARIĆ (PLANET)
117
12
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A020
68
11
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
161
1
IAN ČIĆAK (NINJA)
A022
117
16
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
68
6
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. IVOR NERALIĆ, KUTINA
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. IAN ČIĆAK, NINJA
KL - Seniori -69
64
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
57
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
221
ŠIME KOVAČEVIĆ (AMENO)
49
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C001
227
0
ANTONIO DRAŽIĆ (AMENO)
154
3
MARKO DORREN MANTILLA (SUŠAK)
110
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
144
MARKO KAMENJARIN (UNIRENT)
97
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
C009
64
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
57
0
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
C010
221
0
ŠIME KOVAČEVIĆ (AMENO)
49
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C011
154
0
MARKO DORREN MANTILLA (SUŠAK)
110
3
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
C012
144
0
MARKO KAMENJARIN (UNIRENT)
97
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
C020
64
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
49
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C021
110
3
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
97
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
C028
49
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
110
0
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MATIJA BRCKOVIĆ, MEGA CENTAR
3. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. MATEO KRSNIK, LEON GYM
KL - Seniori -89
140
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
D004
155
3
LUKA JAMAN (SPARTAN)
112
0
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
D005
143
3
VICE DRAŽIN (UNIRENT)
105
0
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
157
PETAR JAMAN (SPARTAN)
D016
140
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
155
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
D017
143
1
VICE DRAŽIN (UNIRENT)
157
2
PETAR JAMAN (SPARTAN)
D026
140
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
157
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. VICE DRAŽIN, UNI RENT
KL - Seniori -94
D024
129
3
IVAN BERTIĆ (ŠK)
111
0
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ŠKORPION
2. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----