kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Seniori -74
PF - Seniori -89
PF - Mlađi kadeti -42
A021
74
11
DAVID VRETENAR (PLANET)
100
0
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
A023
125
13
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
5
2
FILIP TOMAŠIĆ (SUŠAK)
A024
211
7
LEO MARIN (HBD)
108
6
VITO MIHELČIĆ (KBK MOS)
A025
109
0
ARIAN MURATI (KBK MOS)
194
10
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
A026
74
13
DAVID VRETENAR (PLANET)
125
14
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
A027
211
1
LEO MARIN (HBD)
194
11
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
A029
125
10
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
194
11
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEO MARIN, HBD
3. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -47
A028
226
0
BORNA LOVRIĆ (TIGAR)
192
10
LEON KIŠAN (JASTREB)
205
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
A030
135
1
JOSIP MIČETIĆ (DRAGA)
160
11
VILIM LOVREČIĆ (NINJA)
193
LOVRO PAVIĆ (JASTREB)
A031
192
18
LEON KIŠAN (JASTREB)
205
13
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
A032
160
0
VILIM LOVREČIĆ (NINJA)
193
11
LOVRO PAVIĆ (JASTREB)
A034
192
12
LEON KIŠAN (JASTREB)
193
6
LOVRO PAVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LEON KIŠAN, JASTREB
2. LOVRO PAVIĆ, JASTREB
3. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS
3. VILIM LOVREČIĆ, NINJA
PF - Mlađi kadeti +47
A033
233
4
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
169
14
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
119
DAVID KOMSIC (KING)
168
MARKO KUTIJA (PALESTR)
99
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
170
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
11
ROMAN DODIK (SUŠAK)
40
KARLO BAŠA (ZMAJ)
191
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A035
169
9
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
119
3
DAVID KOMSIC (KING)
A036
168
10
MARKO KUTIJA (PALESTR)
99
0
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
A037
170
11
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
11
1
ROMAN DODIK (SUŠAK)
A038
40
1
KARLO BAŠA (ZMAJ)
191
12
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A039
169
5
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
168
9
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A040
170
9
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
191
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A042
168
2
MARKO KUTIJA (PALESTR)
170
1
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
Medalists
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje -37
A051
70
10
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
123
0
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
159
LADA VUKIĆ (NINJA)
A053
195
4
DORA MATIĆ (JASTREB)
102
0
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
132
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
A054
70
4
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
159
2
LADA VUKIĆ (NINJA)
A055
195
11
DORA MATIĆ (JASTREB)
132
0
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
A056
70
0
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
195
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. BARBARA SIMONOVIĆ, KUTINA
3. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LADA VUKIĆ, NINJA
PF - Seniori -74
B022
198
20
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
158
13
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
B023
179
0
PATRIK BERGER (ZG)
162
0
FRAN BISCAN (KBK)
B025
198
20
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
179
13
PATRIK BERGER (ZG)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Seniori -89
197
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
B028
166
1
BORNA SUDAR (NINJA)
61
11
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
B029
104
11
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
75
1
DEAN VIRAG (PLANET)
95
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
B030
197
20
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
61
10
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
B031
104
10
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
95
0
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
B033
197
20
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
104
22
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
3. PAOLO BRKLJAČIĆ, SUŠAK
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA