kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Seniorke -50
KL - Seniorke -70
PF - Mlađi kadeti -28
A001
26
12
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
42
8
LUKA SOVEC (ZMAJ)
A002
62
11
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
210
5
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (HBD)
A003
91
13
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
88
9
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
176
RIKO LJUBIĆ (BTI)
A004
26
9
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
62
15
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
A005
91
11
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
176
0
RIKO LJUBIĆ (BTI)
A007
62
12
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
91
2
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
Medalists
1. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. ARIAN RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. NIKO VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RIKO LJUBIĆ, BTI
PF - Mlađi kadeti +47
A033
233
4
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
169
14
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
119
DAVID KOMSIC (KING)
168
MARKO KUTIJA (PALESTR)
99
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
170
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
11
ROMAN DODIK (SUŠAK)
40
KARLO BAŠA (ZMAJ)
191
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A035
169
9
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
119
3
DAVID KOMSIC (KING)
A036
168
10
MARKO KUTIJA (PALESTR)
99
0
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
A037
170
11
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
11
1
ROMAN DODIK (SUŠAK)
A038
40
1
KARLO BAŠA (ZMAJ)
191
12
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A039
169
5
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
168
9
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A040
170
9
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
191
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A042
168
2
MARKO KUTIJA (PALESTR)
170
1
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
Medalists
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje -47
B004
150
0
JANA MAJCENIĆ (KRAPINA)
165
0
MARTA ŠEBAJ (KBK)
34
NIKOL BIBER (TIGAR)
237
SARA BOBAN (MAWASHI)
41
KARLA PTIČAR (ZMAJ)
B006
150
0
JANA MAJCENIĆ (KRAPINA)
34
10
NIKOL BIBER (TIGAR)
B007
237
11
SARA BOBAN (MAWASHI)
41
1
KARLA PTIČAR (ZMAJ)
B009
34
0
NIKOL BIBER (TIGAR)
237
10
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. NIKOL BIBER, TIGAR, Karlovac
3. KARLA PTIČAR, ZMAJ
3. JANA MAJCENIĆ, KRAPINA
PF - Seniorke -50
B034
37
15
ANA SOVEC (ZMAJ)
149
5
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
126
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
B036
37
11
ANA SOVEC (ZMAJ)
126
1
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Seniorke -70
C024
188
3
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
39
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
2. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. ----
3. ----