kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađi kadeti -28
A001
26
12
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
42
8
LUKA SOVEC (ZMAJ)
A002
62
11
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
210
5
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (HBD)
A003
91
13
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
88
9
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
176
RIKO LJUBIĆ (BTI)
A004
26
9
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
62
15
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
A005
91
11
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
176
0
RIKO LJUBIĆ (BTI)
A007
62
12
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
91
2
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
Medalists
1. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. ARIAN RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. NIKO VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. RIKO LJUBIĆ, BTI
PF - Mlađi kadeti -32
A006
84
6
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
120
4
MATEO PETERNEL (KING)
A008
92
11
MARKO VLAHEK (IVNCG)
175
17
LEO NIKOLIĆ (PALESTR)
A009
212
7
NARDO MARELIĆ (HBD)
27
12
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
78
LUKA GRABAR (PLANET)
A010
84
8
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
175
0
LEO NIKOLIĆ (PALESTR)
A011
27
6
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
78
3
LUKA GRABAR (PLANET)
A013
84
9
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
27
7
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
Medalists
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LEO NIKOLIĆ, PALESTRA
3. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -37
A012
171
9
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
87
14
VITO LAZARIĆ (PLANET)
213
ŠIME ŠTEFANAC (HBD)
114
DUJE MRĐA (MEGA.C.)
117
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A014
89
7
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
68
9
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
86
TIN PETRIĆ (PLANET)
215
NARDO ŠKUGOR (HBD)
161
IAN ČIĆAK (NINJA)
A015
87
0
VITO LAZARIĆ (PLANET)
213
0
ŠIME ŠTEFANAC (HBD)
A016
114
0
DUJE MRĐA (MEGA.C.)
117
11
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A017
68
0
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
86
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
A018
215
5
NARDO ŠKUGOR (HBD)
161
14
IAN ČIĆAK (NINJA)
A019
87
2
VITO LAZARIĆ (PLANET)
117
12
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
A020
68
11
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
161
1
IAN ČIĆAK (NINJA)
A022
117
16
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
68
6
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. IVOR NERALIĆ, KUTINA
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. IAN ČIĆAK, NINJA
PF - Mlađi kadeti -42
A021
74
11
DAVID VRETENAR (PLANET)
100
0
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
A023
125
13
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
5
2
FILIP TOMAŠIĆ (SUŠAK)
A024
211
7
LEO MARIN (HBD)
108
6
VITO MIHELČIĆ (KBK MOS)
A025
109
0
ARIAN MURATI (KBK MOS)
194
10
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
A026
74
13
DAVID VRETENAR (PLANET)
125
14
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
A027
211
1
LEO MARIN (HBD)
194
11
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
A029
125
10
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
194
11
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEO MARIN, HBD
3. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje -32
A041
71
1
EMA HARMICAR (KUTINA)
235
11
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
200
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A043
98
0
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
164
0
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
116
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A044
199
10
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
151
0
IVANA PODHRAŠKI (KRAPINA)
63
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
234
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
208
NINA IVAS (HBD)
A045
235
3
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
200
9
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A046
98
7
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
116
11
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A047
199
3
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
63
13
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
A048
234
12
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
208
4
NINA IVAS (HBD)
A049
200
8
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
116
9
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A050
63
7
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
234
3
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
A052
116
4
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
63
8
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. MATEA DOŠEN, VELEBIT
3. CVITA CRLJEN, MAWASHI
3. TENA SMILJANIĆ, TIGAR, Karlovac