kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
KL - Seniori -63
52
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
C017
209
1
MATEJ MATOŠEVIĆ (PITBUL)
180
2
ERMIN SALI (ZG)
C026
52
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
180
0
ERMIN SALI (ZG)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. ERMIN SALI, ZAGREB
3. MATEJ MATOŠEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
KL - Seniori -69
64
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
57
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
221
ŠIME KOVAČEVIĆ (AMENO)
49
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C001
227
0
ANTONIO DRAŽIĆ (AMENO)
154
3
MARKO DORREN MANTILLA (SUŠAK)
110
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
144
MARKO KAMENJARIN (UNIRENT)
97
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
C009
64
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
57
0
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
C010
221
0
ŠIME KOVAČEVIĆ (AMENO)
49
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C011
154
0
MARKO DORREN MANTILLA (SUŠAK)
110
3
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
C012
144
0
MARKO KAMENJARIN (UNIRENT)
97
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
C020
64
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
49
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C021
110
3
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
97
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
C028
49
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
110
0
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MATIJA BRCKOVIĆ, MEGA CENTAR
3. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. MATEO KRSNIK, LEON GYM
KL - Seniori -74
137
ANTE BUZOV (UNIRENT)
C002
204
0
IVAN VUKUŠIĆ (KOBRABJ)
224
3
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
C003
44
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
174
0
FILIP BIRKIĆ (PALESTR)
C004
163
0
FRAN BISCAN (KBK)
207
0
ANTONIO MUSIĆ (PITBUL)
121
UROŠ PAJIĆ (KING)
C005
55
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
93
0
LEON SABO (KBK FF)
C006
51
1
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
172
2
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
46
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C013
137
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
224
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
C014
44
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
207
0
ANTONIO MUSIĆ (PITBUL)
C015
121
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
55
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
C016
172
0
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
46
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C022
137
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
44
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C023
55
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
46
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C029
137
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
46
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
KL - Seniori -79
43
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
C007
122
0
MARIO UŽILA (KING)
59
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
C008
45
3
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
148
0
FILIP ŽIC (SPORT L)
24
ZVONIMIR JELENIĆ (TIGAR)
C018
43
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
122
0
MARIO UŽILA (KING)
C019
45
3
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
24
0
ZVONIMIR JELENIĆ (TIGAR)
C027
43
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
45
3
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. FILIP KRALJEVIĆ, SVETI DUH
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. ZVONIMIR JELENIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Seniorke -70
C024
188
3
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
39
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
2. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. ----
3. ----
KL - Seniorke +70
C025
189
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
56
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----