kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
PF - Seniorke +70
PF - Seniorke -50
B034
37
15
ANA SOVEC (ZMAJ)
149
5
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
126
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
B036
37
11
ANA SOVEC (ZMAJ)
126
1
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Seniorke -55
9
SARA PEŠUT (SUŠAK)
B035
31
5
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
12
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
B037
9
10
SARA PEŠUT (SUŠAK)
31
0
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
3. ----
PF - Seniorke -60
21
ROKA PULJAK (TIGAR)
B038
94
0
DIANA JAKOVAC (SUŠAK)
178
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
17
PAOLA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
219
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
B040
21
0
ROKA PULJAK (TIGAR)
94
0
DIANA JAKOVAC (SUŠAK)
B039
17
2
PAOLA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
219
12
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
B042
94
0
DIANA JAKOVAC (SUŠAK)
219
10
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. DIANA JAKOVAC, SUŠAK
3. PAOLA DUNDOVIĆ, SUŠAK
3. ----
PF - Seniorke -65
4
ELA ZNAOR (SUŠAK)
B041
80
14
MARTINA GRABAR (PLANET)
230
4
TEA ŠOLIĆ (BORACPŽ)
B043
4
12
ELA ZNAOR (SUŠAK)
80
2
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. ELA ZNAOR, SUŠAK
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. TEA ŠOLIĆ, Borac
3. ----
PF - Seniorke -70
B
238
7
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
20
5
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Seniorke +70
B
239
17
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
54
9
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Medalists
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----