kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Jun, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
DRAGA
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
Old Lion
OMEGA
OMIŠALJ
PALESTRA
PLANET SPORT
PRETORIAN
Punchit gym
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Juniori -79
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Seniorke -65
PF - Juniori -79
B010
323
15
MICHAEL STENTA (PLANET)
269
9
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -60
B024
275
0
DIANA JAKOVAC (SUŠAK)
271
10
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
B026
212
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
104
0
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
B027
286
21
IVA ŠPANJIĆ (SUŠAK)
121
25
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
B028
245
7
LEONARDA DEAK (BTI)
71
15
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
B029
271
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
212
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
B030
121
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
71
12
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
B033
212
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
71
16
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
PF - Juniorke -65
B031
74
21
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
131
11
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
B032
12
7
PAOLA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
222
17
MARTINA GRABAR (PLANET)
B034
74
27
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
222
17
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. PAOLA DUNDOVIĆ, SUŠAK
PF - Seniorke -65
5
ELA ZNAOR (SUŠAK)
A074
272
22
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
223
17
MARTINA GRABAR (PLANET)
A076
5
14
ELA ZNAOR (SUŠAK)
272
15
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. ELA ZNAOR, SUŠAK
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. ----