kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Jun, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
DRAGA
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
Old Lion
OMEGA
OMIŠALJ
PALESTRA
PLANET SPORT
PRETORIAN
Punchit gym
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Juniorke -55
PF - Seniori -74
PF - Seniorke -55
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -89
PF - Juniorke -55
278
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
B019
262
0
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
284
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
B021
279
10
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
111
0
TEA KOS (TGRSL)
95
ROKA PULJAK (TIGAR)
B022
278
10
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
262
0
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
B023
279
12
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
95
18
ROKA PULJAK (TIGAR)
B025
278
16
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
95
9
ROKA PULJAK (TIGAR)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. NATAŠA LABAŠ, MINOTAUR
3. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
PF - Seniori -74
B041
227
10
MICHAEL STENTA (PLANET)
321
0
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. LEONARD ŠARIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Seniorke -55
A073
13
15
SARA PEŠUT (SUŠAK)
283
10
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
189
ANTE BUZOV (UNIRENT)
C005
129
0
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
185
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
115
IVAN JOSIP ANIĆ (MEGA.C.)
247
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
C006
277
1
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
108
2
PATRIK KRIZMANIĆ (DRAGA)
206
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
165
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
179
UROŠ PAJIĆ (KING)
C023
189
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
185
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
C024
115
0
IVAN JOSIP ANIĆ (MEGA.C.)
247
3
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
C025
108
0
PATRIK KRIZMANIĆ (DRAGA)
206
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C026
165
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
179
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
C041
189
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
247
0
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
C042
206
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
179
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
C050
189
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
206
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. LEON HADŽIĆ, MINOTAUR
3. UROŠ PAJIĆ, KING
KL - Seniori -79
C008
205
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
155
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
C009
259
0
MATEJ UVODIC (AMENO)
319
3
ANTONIO IVAS (HBD)
C010
257
3
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
200
0
BARTOL TIŠINIĆ (CRO)
C011
296
0
DEIWID TOPLANAJ (PUNCHIT)
280
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
C031
205
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
319
0
ANTONIO IVAS (HBD)
C032
257
0
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
280
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
C045
205
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
280
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. ANTONIO IVAS, HBD
3. LEOPOLD JUROŠ, MORNAR
KL - Seniori -89
191
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
C015
181
0
TONĆI GRUBŠIĆ (AMENO)
202
3
STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ (CRO)
C016
281
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
190
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
136
PETAR JAMAN (SPARTAN)
C035
191
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
202
0
STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ (CRO)
C036
190
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
136
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
C047
191
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
136
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Medalists
1. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ, CROATIA
3. BOŽE PAVIŠKOV, UNI RENT