kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Jun, Sen) i KL (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
DRAGA
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
Old Lion
OMEGA
OMIŠALJ
PALESTRA
PLANET SPORT
PRETORIAN
Punchit gym
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Seniorke +70
KL - Seniori -79
PF - Mlađi kadeti -32
229
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A004
81
10
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
53
0
NOEL BALEN (SUŠAK)
287
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (HBD)
128
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
304
LEON KELEČIĆ (JASTREB)
A006
248
1
IVANO BRDAR (MINOTAU)
67
17
LUKA SOVEC (ZMAJ)
152
DRAGO BAŠKOVIĆ (MAWASHI)
220
LUKA GRABAR (PLANET)
A007
229
10
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
81
3
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
A008
287
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (HBD)
128
4
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
A009
304
1
LEON KELEČIĆ (JASTREB)
67
0
LUKA SOVEC (ZMAJ)
A010
152
1
DRAGO BAŠKOVIĆ (MAWASHI)
220
12
LUKA GRABAR (PLANET)
A011
229
11
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
128
2
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
A012
304
2
LEON KELEČIĆ (JASTREB)
220
5
LUKA GRABAR (PLANET)
A014
229
7
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
220
4
LUKA GRABAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
3. ARIAN RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEON KELEČIĆ, JASTREB
PF - Mlađi kadeti -37
244
RIKO LJUBIĆ (BTI)
150
IVANO GRMOJA (MAWASHI)
289
ŠIME ŠTEFANAC (HBD)
130
MARKO VLAHEK (IVNCG)
79
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
A013
290
7
NARDO MARELIĆ (HBD)
239
8
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
116
DUJE MRĐA (MEGA.C.)
237
VITO LAZARIĆ (PLANET)
A015
244
5
RIKO LJUBIĆ (BTI)
150
2
IVANO GRMOJA (MAWASHI)
A016
289
5
ŠIME ŠTEFANAC (HBD)
130
6
MARKO VLAHEK (IVNCG)
A017
79
9
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
239
1
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
A018
116
0
DUJE MRĐA (MEGA.C.)
237
10
VITO LAZARIĆ (PLANET)
A019
244
2
RIKO LJUBIĆ (BTI)
130
3
MARKO VLAHEK (IVNCG)
A020
79
4
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
237
2
VITO LAZARIĆ (PLANET)
A022
130
1
MARKO VLAHEK (IVNCG)
79
8
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO VLAHEK, IVANIĆ GRAD
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. RIKO LJUBIĆ, BTI
PF - Mlađe kadetkinje -37
146
PETRA GAZILJ (MAWASHI)
A046
312
15
PETRA PALIJAŠ (JASTREB)
273
5
EMA ČANČAR (PALESTR)
A048
171
0
SOFIA RADEŠIĆ (ZEUS)
44
10
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
58
ENEA FURLAN HORVAT (SUŠAK)
A049
97
1
HANA MIKULEC (BUŠIDO)
147
8
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
274
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
99
ANDRIJANA VITEZIĆ (OMIŠALJ)
145
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
A050
146
5
PETRA GAZILJ (MAWASHI)
312
6
PETRA PALIJAŠ (JASTREB)
A051
44
7
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
58
6
ENEA FURLAN HORVAT (SUŠAK)
A052
147
6
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
274
8
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
A053
99
5
ANDRIJANA VITEZIĆ (OMIŠALJ)
145
9
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
A054
312
4
PETRA PALIJAŠ (JASTREB)
44
9
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
A055
274
5
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
145
0
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
A058
44
4
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
274
3
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
2. ELA TOMAŠIĆ, SUŠAK
3. PETRA PALIJAŠ, JASTREB
3. LUCIJA KURAN, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje +47
A063
89
10
RENATA HOŠKO (KUTINA)
45
5
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
148
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
A064
149
4
IVA KOVAČEVIĆ (MAWASHI)
51
14
ANA ČUKLIN (SUŠAK)
151
GABRIJELA BAŠKOVIĆ (MAWASHI)
A065
89
10
RENATA HOŠKO (KUTINA)
148
9
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
A066
51
5
ANA ČUKLIN (SUŠAK)
151
9
GABRIJELA BAŠKOVIĆ (MAWASHI)
A069
89
8
RENATA HOŠKO (KUTINA)
151
5
GABRIJELA BAŠKOVIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. RENATA HOŠKO, KUTINA
2. GABRIJELA BAŠKOVIĆ, MAWASHI
3. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. ANA ČUKLIN, SUŠAK
PF - Seniorke +70
A077
156
15
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
167
5
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Osvajači medalja
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
C008
205
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
155
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
C009
259
0
MATEJ UVODIC (AMENO)
319
3
ANTONIO IVAS (HBD)
C010
257
3
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
200
0
BARTOL TIŠINIĆ (CRO)
C011
296
0
DEIWID TOPLANAJ (PUNCHIT)
280
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
C031
205
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
319
0
ANTONIO IVAS (HBD)
C032
257
0
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
280
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
C045
205
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
280
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. ANTONIO IVAS, HBD
3. LEOPOLD JUROŠ, MORNAR