kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Jun, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CROATIA
DRAGA
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
Old Lion
OMEGA
OMIŠALJ
PALESTRA
PLANET SPORT
PRETORIAN
Punchit gym
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Juniori -57
PF - Juniorke -50
PF - Seniori -84
KL - Seniori -63
KL - Seniori -94
PF - Mlađi kadeti -42
A021
305
11
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
75
0
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
A023
285
0
PAVAO DOMINIK POTOČNJAK (ZEUS)
36
10
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
A024
233
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
214
0
TIMOTEJ KUKOVAČEC (KRAPINA)
A025
266
7
VANJA JOZIĆ (KBK MOS)
118
4
ARIAN KRŠULJA (BUDOL)
A026
305
7
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
36
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
A027
233
4
TIN PETRIĆ (PLANET)
266
1
VANJA JOZIĆ (KBK MOS)
A029
305
6
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
233
1
TIN PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
3. VANJA JOZIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađi kadeti -47
306
LEON KIŠAN (JASTREB)
A028
240
7
ROK STANIŠIĆ (ROVINJ)
320
2
ANDREAS MARANIĆ (KBK MOS)
313
IVANO SABLIĆ (JASTREB)
77
BORNA LOVRIĆ (TIGAR)
A030
306
9
LEON KIŠAN (JASTREB)
240
0
ROK STANIŠIĆ (ROVINJ)
A031
313
4
IVANO SABLIĆ (JASTREB)
77
12
BORNA LOVRIĆ (TIGAR)
A033
306
5
LEON KIŠAN (JASTREB)
77
0
BORNA LOVRIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LEON KIŠAN, JASTREB
2. BORNA LOVRIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROK STANIŠIĆ, BUDOKAI
3. IVANO SABLIĆ, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje -37
146
PETRA GAZILJ (MAWASHI)
A046
312
15
PETRA PALIJAŠ (JASTREB)
273
5
EMA ČANČAR (PALESTR)
A048
171
0
SOFIA RADEŠIĆ (ZEUS)
44
10
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
58
ENEA FURLAN HORVAT (SUŠAK)
A049
97
1
HANA MIKULEC (BUŠIDO)
147
8
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
274
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
99
ANDRIJANA VITEZIĆ (OMIŠALJ)
145
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
A050
146
5
PETRA GAZILJ (MAWASHI)
312
6
PETRA PALIJAŠ (JASTREB)
A051
44
7
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
58
6
ENEA FURLAN HORVAT (SUŠAK)
A052
147
6
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
274
8
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
A053
99
5
ANDRIJANA VITEZIĆ (OMIŠALJ)
145
9
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
A054
312
4
PETRA PALIJAŠ (JASTREB)
44
9
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
A055
274
5
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
145
0
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
A058
44
4
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
274
3
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
2. ELA TOMAŠIĆ, SUŠAK
3. PETRA PALIJAŠ, JASTREB
3. LUCIJA KURAN, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje +47
A063
89
10
RENATA HOŠKO (KUTINA)
45
5
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
148
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
A064
149
4
IVA KOVAČEVIĆ (MAWASHI)
51
14
ANA ČUKLIN (SUŠAK)
151
GABRIJELA BAŠKOVIĆ (MAWASHI)
A065
89
10
RENATA HOŠKO (KUTINA)
148
9
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
A066
51
5
ANA ČUKLIN (SUŠAK)
151
9
GABRIJELA BAŠKOVIĆ (MAWASHI)
A069
89
8
RENATA HOŠKO (KUTINA)
151
5
GABRIJELA BAŠKOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. RENATA HOŠKO, KUTINA
2. GABRIJELA BAŠKOVIĆ, MAWASHI
3. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. ANA ČUKLIN, SUŠAK
PF - Juniori -57
216
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
B001
232
18
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
40
16
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
B003
216
10
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
232
0
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Juniorke -50
B013
41
17
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
246
7
EMA KALIGARI (MINOTAU)
B014
173
0
LUNA ANTOLIĆ (SUŠAK)
64
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
B015
276
20
LUCIJA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
316
22
ANAMARIJA ČURČINAC (TIGAR)
B016
106
0
GEA - ANA MICULINIĆ (DRAGA)
110
0
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
B017
41
12
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
64
22
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
B018
316
4
ANAMARIJA ČURČINAC (TIGAR)
110
14
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
B020
64
14
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
110
11
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ANAMARIJA ČURČINAC, TIGAR, Karlovac
PF - Seniori -84
26
PATRIK BERGER (ZG)
B044
125
19
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
42
22
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
B046
26
6
PATRIK BERGER (ZG)
42
16
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
KL - Seniori -63
164
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
C007
197
1
FILIP TURK (CRO)
24
2
LORENO STANIČIĆ (ZG)
49
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
70
MORIS TRBULIN (ZG)
C029
164
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
24
0
LORENO STANIČIĆ (ZG)
C030
49
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
70
0
MORIS TRBULIN (ZG)
C044
164
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
49
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. MORIS TRBULIN, ZAGREB
3. LORENO STANIČIĆ, ZAGREB
KL - Seniori -94
207
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
C017
243
0
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
50
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
C018
264
3
PETAR DŽAL (UNIRENT)
228
0
ANTO ADŽAMIĆ (SV. DUH)
299
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
C037
207
0
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
243
3
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
C038
264
3
PETAR DŽAL (UNIRENT)
299
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
C048
243
3
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
264
0
PETAR DŽAL (UNIRENT)
Medalists
1. EMAN POZDEROVIĆ, MEGA CENTAR
2. PETAR DŽAL, UNI RENT
3. MATEJ OVČARIK, SVETI DUH
3. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB