kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Jun, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
KL - Seniori -63
164
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
C007
197
1
FILIP TURK (CRO)
24
2
LORENO STANIČIĆ (ZG)
49
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
70
MORIS TRBULIN (ZG)
C029
164
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
24
0
LORENO STANIČIĆ (ZG)
C030
49
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
70
0
MORIS TRBULIN (ZG)
C044
164
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
49
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. MORIS TRBULIN, ZAGREB
3. LORENO STANIČIĆ, ZAGREB
KL - Seniori -69
1
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
C001
297
2
LUKA BAJLOVIĆ (PUNCHIT)
187
1
PATRIK DROŽĐEK (ARMUS)
324
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
208
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
177
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
C002
234
3
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
295
0
STEFAN MILOŠEVIĆ (PUNCHIT)
C003
198
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
178
0
MLADEN PALIĆ (AMENO)
113
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
C020
1
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
297
0
LUKA BAJLOVIĆ (PUNCHIT)
C019
324
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
208
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C021
177
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
234
0
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
C022
198
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
113
2
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
C039
1
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
208
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
C040
177
1
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
113
2
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
C049
1
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
113
3
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, MEGA CENTAR
2. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
KL - Seniori -74
189
ANTE BUZOV (UNIRENT)
C005
129
0
GABRIEL JOVANOVIĆ (IVNCG)
185
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
115
IVAN JOSIP ANIĆ (MEGA.C.)
247
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
C006
277
1
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
108
2
PATRIK KRIZMANIĆ (DRAGA)
206
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
165
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
179
UROŠ PAJIĆ (KING)
C023
189
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
185
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
C024
115
0
IVAN JOSIP ANIĆ (MEGA.C.)
247
3
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
C025
108
0
PATRIK KRIZMANIĆ (DRAGA)
206
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
C026
165
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
179
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
C041
189
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
247
0
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
C042
206
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
179
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
C050
189
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
206
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. LEON HADŽIĆ, MINOTAUR
3. UROŠ PAJIĆ, KING
KL - Seniori -79
C008
205
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
155
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
C009
259
0
MATEJ UVODIC (AMENO)
319
3
ANTONIO IVAS (HBD)
C010
257
3
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
200
0
BARTOL TIŠINIĆ (CRO)
C011
296
0
DEIWID TOPLANAJ (PUNCHIT)
280
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
C031
205
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
319
0
ANTONIO IVAS (HBD)
C032
257
0
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
280
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
C045
205
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
280
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. ANTONIO IVAS, HBD
3. LEOPOLD JUROŠ, MORNAR
KL - Seniori -84
C012
201
3
KRISTIAN RAJKOVIĆ (CRO)
311
0
MAKSIMILIJAN RADOŠEVIĆ (JASTREB)
C013
182
0
MATE MARTINOVIĆ (AMENO)
98
3
NOA POČEKAL (ZMAJ)
C014
184
0
IVAN DAMJANOVIĆ (AMENO)
159
3
DINO ZIDARIĆ (ZELG)
251
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
C033
201
3
KRISTIAN RAJKOVIĆ (CRO)
98
0
NOA POČEKAL (ZMAJ)
C034
159
2
DINO ZIDARIĆ (ZELG)
251
1
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
C046
201
0
KRISTIAN RAJKOVIĆ (CRO)
159
3
DINO ZIDARIĆ (ZELG)
Medalists
1. DINO ZIDARIĆ, TROJAN ISTRA
2. KRISTIAN RAJKOVIĆ, CROATIA
3. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. NOA POČEKAL, ZMAJ
KL - Seniori -89
191
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
C015
181
0
TONĆI GRUBŠIĆ (AMENO)
202
3
STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ (CRO)
C016
281
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
190
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
136
PETAR JAMAN (SPARTAN)
C035
191
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
202
0
STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ (CRO)
C036
190
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
136
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
C047
191
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
136
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Medalists
1. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ, CROATIA
3. BOŽE PAVIŠKOV, UNI RENT
KL - Seniori -94
207
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
C017
243
0
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
50
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
C018
264
3
PETAR DŽAL (UNIRENT)
228
0
ANTO ADŽAMIĆ (SV. DUH)
299
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
C037
207
0
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
243
3
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
C038
264
3
PETAR DŽAL (UNIRENT)
299
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
C048
243
3
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
264
0
PETAR DŽAL (UNIRENT)
Medalists
1. EMAN POZDEROVIĆ, MEGA CENTAR
2. PETAR DŽAL, UNI RENT
3. MATEJ OVČARIK, SVETI DUH
3. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
KL - Seniori +94
C027
140
3
ZVONIMIR ČIKOTIĆ (MORNAR)
101
0
DOMINIK STANIĆ (KBKF)
C028
318
0
DANIJEL ZUBČIĆ (HBD)
192
3
VALENTINO LEŠIĆ (UNIRENT)
C043
140
3
ZVONIMIR ČIKOTIĆ (MORNAR)
192
0
VALENTINO LEŠIĆ (UNIRENT)
Medalists
1. ZVONIMIR ČIKOTIĆ, MORNAR
2. VALENTINO LEŠIĆ, UNI RENT
3. DOMINIK STANIĆ, FORTIS
3. DANIJEL ZUBČIĆ, HBD