kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Jun, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
PF - Seniori +94
PF - Seniori -57
B035
217
13
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
20
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
2. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. ----
3. ----
PF - Seniori -63
27
MORIS TRBULIN (ZG)
B036
225
10
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
231
0
NOA JAKLIN (PLANET)
B038
27
18
MORIS TRBULIN (ZG)
225
23
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. MORIS TRBULIN, ZAGREB
3. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
3. ----
PF - Seniori -69
16
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
B037
293
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
63
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
17
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
21
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
B039
16
10
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
293
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
B040
17
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
21
7
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
B042
16
11
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
21
13
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
2. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
PF - Seniori -74
B041
227
10
MICHAEL STENTA (PLANET)
321
0
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. LEONARD ŠARIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Seniori -79
B043
309
10
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
292
0
ANTONIO IVAS (HBD)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. ANTONIO IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Seniori -84
26
PATRIK BERGER (ZG)
B044
125
19
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
42
22
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
B046
26
6
PATRIK BERGER (ZG)
42
16
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Seniori -89
B045
221
30
MARKO DŽIN (PLANET)
219
32
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Seniori +94
A067
300
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
138
0
ELVIS JAPIĆ (MALINSK)
A068
183
1
DARJAN MARČIĆ (ZG)
10
11
MARIN ŠUŠNJAR (SUŠAK)
A071
300
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
10
0
MARIN ŠUŠNJAR (SUŠAK)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MARIN ŠUŠNJAR, SUŠAK
3. ELVIS JAPIĆ, MALINSKA
3. DARJAN MARČIĆ, ZAGREB