kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUDOKAI LABIN
JASTREB
KRAPINA
LEGEND
LOTUS
MINOTAUR
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF-Juniori-63
PF-Juniorke-50
PF-Juniorke-55
PF-Juniorke-65
PF-Juniorke+70
PF-Seniori-63
PF-Seniori-84
PF-Seniorke-70
PF-Juniori-63
43
MORIS TRBULIN (PLANET)
A003
9
12
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
19
5
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
A005
43
13
MORIS TRBULIN (PLANET)
9
3
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF-Juniorke-50
A010
16
0
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
55
10
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF-Juniorke-55
14
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
A011
54
10
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
28
0
ANAMARIJA ČURČINAC (TIGAR)
7
ZOA VIVODA (SUŠAK)
64
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
A013
14
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
54
12
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
A012
7
14
ZOA VIVODA (SUŠAK)
64
17
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
A015
54
12
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
64
7
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
PF-Juniorke-65
A017
25
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
22
0
ROKA PULJAK (TIGAR)
A018
66
11
DORIS SKORIN (LOTUS)
26
1
EMA BEĆIROVIĆ VOJNOVIĆ (TIGAR)
A021
25
12
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
66
2
DORIS SKORIN (LOTUS)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. DORIS SKORIN, LOTUS
3. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. EMA BEĆIROVIĆ VOJNOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF-Juniorke+70
A019
35
1
LAURA IVANČIĆ (PLANET)
17
12
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
A020
73
13
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
56
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
A023
17
10
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
73
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. LAURA IVANČIĆ, PLANET SPORT
3. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
PF-Seniori-63
A025
21
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
59
10
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
A026
20
1
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
44
11
MORIS TRBULIN (PLANET)
A028
59
8
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
44
18
MORIS TRBULIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
PF-Seniori-84
29
DEAN VIRAG (PLANET)
A031
37
10
MARKO DŽIN (PLANET)
24
0
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
A033
29
0
DEAN VIRAG (PLANET)
37
10
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. VALENTINO ŽUNAC, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF-Seniorke-70
32
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
A035
18
7
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
5
15
ELA ZNAOR (SUŠAK)
A037
32
20
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
5
14
ELA ZNAOR (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. ELA ZNAOR, SUŠAK
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----