kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Dj) i LC (Sen) i KL (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
OMIŠALJ
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -21
PF - Dječaci -30
LC - Seniorke -50
KL - Juniori -74
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -65
PF - Dječaci -21
A001
50
1
DAVID JAVORIĆ (KRAPINA)
236
7
OLIVER GLUŠIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. OLIVER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DAVID JAVORIĆ, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -30
220
MARTIN PAVIĆ (JASTREB)
A008
76
2
ERIK POSLON ŠĆURIC (KRAPINA)
173
7
DAMJAN ŠUMBERAC (BUDOL)
A010
145
0
STJEPAN JUG (KRAPINA)
137
10
LUKA ČOVIĆ (KUTINA)
A011
142
4
JAKOV IVIĆ (OMEGA)
150
1
ARIAN BILOBRK (GLINA)
A012
220
7
MARTIN PAVIĆ (JASTREB)
173
0
DAMJAN ŠUMBERAC (BUDOL)
A013
137
5
LUKA ČOVIĆ (KUTINA)
142
15
JAKOV IVIĆ (OMEGA)
A015
220
6
MARTIN PAVIĆ (JASTREB)
142
3
JAKOV IVIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. MARTIN PAVIĆ, JASTREB
2. JAKOV IVIĆ, OMEGA
3. DAMJAN ŠUMBERAC, BUDOKAI LABIN
3. LUKA ČOVIĆ, KUTINA
LC - Seniorke -50
C029
171
2
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
87
1
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
2. ELENA LJUBEK, ZMAJ
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
169
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
B015
149
3
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
196
0
STEFAN GRMUŠA (KING)
B016
79
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
175
0
KARLO PALISKA (BUDOL)
134
FILIP ANDRIĆ (KING)
B030
169
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
149
0
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
B031
79
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
134
0
FILIP ANDRIĆ (KING)
B039
169
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
79
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. FILIP ANDRIĆ, KING
3. BRUNO BRKOVIĆ, PIT BULL, Split
KL - Juniori +94
186
TONI PEŠO (UNIRENT)
C003
160
0
JAKOV NIŽIĆ (PRETORI)
174
3
EDIB JAGODIĆ (BUDOL)
256
DANIJEL ZUBČIĆ (HBD)
141
TIN MANJEROVIĆ (TIGAR)
C019
186
3
TONI PEŠO (UNIRENT)
174
0
EDIB JAGODIĆ (BUDOL)
C020
256
0
DANIJEL ZUBČIĆ (HBD)
141
3
TIN MANJEROVIĆ (TIGAR)
C037
186
3
TONI PEŠO (UNIRENT)
141
0
TIN MANJEROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. TONI PEŠO, UNI RENT
2. TIN MANJEROVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. EDIB JAGODIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DANIJEL ZUBČIĆ, HBD
KL - Juniorke -50
95
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
C017
172
0
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
88
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
C035
95
3
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
88
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA VIDEC, BUJE
2. ELENA LJUBEK, ZMAJ
3. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
3. ----
KL - Juniorke -65
18
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
C011
223
3
PETRA SIMIĆ (PITBUL)
176
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
222
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
116
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
C025
18
3
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
223
0
PETRA SIMIĆ (PITBUL)
C026
222
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
116
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
C040
18
3
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
116
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. PETRA SIMIĆ, PIT BULL, Split
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT