kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Dj) i LC (Sen) i KL (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
OMIŠALJ
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -89
LC - Seniori +94
KL - Juniori -63
LC - Seniori -74
104
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
A039
23
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
215
3
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
246
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
192
MICHAEL STENTA (PLANET)
A049
104
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
215
0
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
A050
246
0
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
192
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
A059
104
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
192
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. LEONARD ŠARIĆ, PRETORIAN
3. LEON HADŽIĆ, MINOTAUR
LC - Seniori -79
181
TONI PREMIĆ (PRETORI)
A040
140
2
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
251
1
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
103
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
210
DANIEL CAR (ZMAJ)
A051
181
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
140
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A052
103
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
210
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
A060
181
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
103
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. DANIEL CAR, ZMAJ
3. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
LC - Seniori -89
A043
127
3
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
216
0
FRANJO GUCIĆ (BORACPŽ)
A044
106
3
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
214
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
A055
127
3
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
106
0
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. EMAN POZDEROVIĆ, MEGA CENTAR
2. MATEJ OVČARIK, SVETI DUH
3. FRANJO GUCIĆ, Borac
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
LC - Seniori +94
107
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
A046
162
3
DARJAN MARČIĆ (ZG)
231
0
LUKA KOLARIĆ (KOBRABJ)
A057
107
0
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
162
3
DARJAN MARČIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. DARJAN MARČIĆ, ZAGREB
2. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
3. LUKA KOLARIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
KL - Juniori -63
59
MARKO LONČAR (TIGAR)
B001
102
0
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
99
0
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
64
PAVLE VUČINIĆ (TIGAR)
241
ALESSANDRO ROMANO GUERIN (MINOTAU)
B002
101
0
VALENTINO VIDEC (BUJE)
165
0
TIN HORVAT (SPARTAN)
108
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
179
JAKOV JOHA (TIGAR)
71
KRISTIJAN VUKOŠIĆ (TIGAR)
B017
59
0
MARKO LONČAR (TIGAR)
99
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
B018
64
3
PAVLE VUČINIĆ (TIGAR)
241
0
ALESSANDRO ROMANO GUERIN (MINOTAU)
B019
165
0
TIN HORVAT (SPARTAN)
108
3
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
B020
179
3
JAKOV JOHA (TIGAR)
71
0
KRISTIJAN VUKOŠIĆ (TIGAR)
B032
99
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
64
0
PAVLE VUČINIĆ (TIGAR)
B033
108
3
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
179
0
JAKOV JOHA (TIGAR)
B040
99
1
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
108
2
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. NIKO ZUBAC, SVETI DUH
2. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
3. JAKOV JOHA, TIGAR, Karlovac
3. PAVLE VUČINIĆ, TIGAR, Karlovac