kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Dj) i LC (Sen) i KL (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
OMIŠALJ
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -33
PF - Djevojčice -27
PF - Djevojčice -30
PF - Dječaci -33
A014
94
10
LUKA SOVEC (ZMAJ)
8
0
VICTOR CARBONE (OMIŠALJ)
100
SAMUEL PAVATIĆ (BUJE)
121
ALEXANDAR BILOBRK (ZELG)
9
MARIN PAVLIĆ (OMIŠALJ)
A016
94
10
LUKA SOVEC (ZMAJ)
100
0
SAMUEL PAVATIĆ (BUJE)
A017
121
10
ALEXANDAR BILOBRK (ZELG)
9
2
MARIN PAVLIĆ (OMIŠALJ)
A019
94
7
LUKA SOVEC (ZMAJ)
121
6
ALEXANDAR BILOBRK (ZELG)
Medalists
1. LUKA SOVEC, ZMAJ
2. ALEXANDAR BILOBRK, TROJAN ISTRA
3. SAMUEL PAVATIĆ, BUJE
3. MARIN PAVLIĆ, OMIŠALJ
PF - Djevojčice -27
A024
28
5
MIA IVIĆ (ARMUS)
123
8
ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ (ZELG)
146
NIKOL JAVORIĆ (KRAPINA)
227
LANA KRŽAK (KBK MOS)
144
ELA RADALJ (MAWASHI)
A026
123
10
ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ (ZELG)
146
0
NIKOL JAVORIĆ (KRAPINA)
A025
227
3
LANA KRŽAK (KBK MOS)
144
4
ELA RADALJ (MAWASHI)
A028
123
4
ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ (ZELG)
144
1
ELA RADALJ (MAWASHI)
Medalists
1. ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ, TROJAN ISTRA
2. ELA RADALJ, MAWASHI
3. NIKOL JAVORIĆ, KRAPINA
3. LANA KRŽAK, MOSLAVAC
PF - Djevojčice -30
122
JOSIPA PEJKOVIĆ (ZELG)
A027
20
11
IVA TKALČIĆ (SUŠAK)
207
1
MAGDALENA ŠAFAR (DRAGA)
159
LUCIJA CVIJETIĆ (SUŠAK)
A029
21
0
RITA ČIRJAK (SUŠAK)
119
7
MIA JELINEK (KUTINA)
A030
122
0
JOSIPA PEJKOVIĆ (ZELG)
20
0
IVA TKALČIĆ (SUŠAK)
A031
159
1
LUCIJA CVIJETIĆ (SUŠAK)
119
9
MIA JELINEK (KUTINA)
A033
122
6
JOSIPA PEJKOVIĆ (ZELG)
119
3
MIA JELINEK (KUTINA)
Medalists
1. JOSIPA PEJKOVIĆ, TROJAN ISTRA
2. MIA JELINEK, KUTINA
3. IVA TKALČIĆ, SUŠAK
3. LUCIJA CVIJETIĆ, SUŠAK