kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Dj) i LC (Sen) i KL (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
OMIŠALJ
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -30
KL - Juniori -79
KL - Juniorke -60
PF - Dječaci -30
220
MARTIN PAVIĆ (JASTREB)
A008
76
2
ERIK POSLON ŠĆURIC (KRAPINA)
173
7
DAMJAN ŠUMBERAC (BUDOL)
A010
145
0
STJEPAN JUG (KRAPINA)
137
10
LUKA ČOVIĆ (KUTINA)
A011
142
4
JAKOV IVIĆ (OMEGA)
150
1
ARIAN BILOBRK (GLINA)
A012
220
7
MARTIN PAVIĆ (JASTREB)
173
0
DAMJAN ŠUMBERAC (BUDOL)
A013
137
5
LUKA ČOVIĆ (KUTINA)
142
15
JAKOV IVIĆ (OMEGA)
A015
220
6
MARTIN PAVIĆ (JASTREB)
142
3
JAKOV IVIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. MARTIN PAVIĆ, JASTREB
2. JAKOV IVIĆ, OMEGA
3. DAMJAN ŠUMBERAC, BUDOKAI LABIN
3. LUKA ČOVIĆ, KUTINA
KL - Juniori -79
257
MATEJ MEDVED (TIGAR)
C001
158
0
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
219
3
SVEN MAČEŠIĆ (JASTREB)
204
VITO MRŠIĆ (AMENO)
224
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
C002
217
3
ANĐELKO MARTINOVIĆ (AMENO)
194
0
NINO MIŠKULIN (KING)
72
LEON KRZNAR (TIGAR)
201
LUKA TROHA (PITBUL)
185
DOMINIK MILAS (UNIRENT)
C012
257
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
219
3
SVEN MAČEŠIĆ (JASTREB)
C013
204
0
VITO MRŠIĆ (AMENO)
224
3
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
C014
217
3
ANĐELKO MARTINOVIĆ (AMENO)
72
0
LEON KRZNAR (TIGAR)
C015
201
0
LUKA TROHA (PITBUL)
185
0
DOMINIK MILAS (UNIRENT)
C027
219
3
SVEN MAČEŠIĆ (JASTREB)
224
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
C028
217
3
ANĐELKO MARTINOVIĆ (AMENO)
185
0
DOMINIK MILAS (UNIRENT)
C041
219
3
SVEN MAČEŠIĆ (JASTREB)
217
0
ANĐELKO MARTINOVIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. SVEN MAČEŠIĆ, JASTREB
2. ANĐELKO MARTINOVIĆ, AMENO
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. DOMINIK MILAS, UNI RENT
KL - Juniorke -60
218
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
C008
168
3
ELA ROBELI (ŠK)
32
0
ANĐELKA TUŠEK (KRAPINA)
C009
212
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
167
0
PETRA DODIK (ŠK)
C010
233
0
ELENA ČVEK (NINJA)
183
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
C023
218
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
168
0
ELA ROBELI (ŠK)
C024
212
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
183
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
C039
218
1
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
183
2
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ELA ROBELI, ŠKORPION