kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Dj) i LC (Sen) i KL (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
OMIŠALJ
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -36
PF - Dječaci +36
KL - Juniori -69
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
PF - Dječaci -36
A018
253
0
DUJE PERIŠA (HBD)
244
0
MANUEL ŠOBAN (BTI)
Osvajači medalja
1. DUJE PERIŠA, HBD
2. MANUEL ŠOBAN, BTI
3. ----
3. ----
PF - Dječaci +36
A020
254
5
DIEGO KOUKLADAS (HBD)
81
-1
FRAN MAJCENIĆ (KRAPINA)
A021
51
1
ERIK DUGOREPEC (KRAPINA)
139
10
TONI EMANUEL PAVLINOVIĆ (MAWASHI)
A023
254
8
DIEGO KOUKLADAS (HBD)
139
0
TONI EMANUEL PAVLINOVIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. DIEGO KOUKLADAS, HBD
2. TONI EMANUEL PAVLINOVIĆ, MAWASHI
3. FRAN MAJCENIĆ, KRAPINA
3. ERIK DUGOREPEC, KRAPINA
KL - Juniori -69
B003
265
2
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
258
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
B004
33
0
IVANO CAPEK (KRAPINA)
166
3
LOVRO VULJE (SPARTAN)
B005
243
0
ALEKS KIŠIĆ (MINOTAU)
63
0
NOA MIHALIĆ (TIGAR)
B006
235
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
184
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
B007
205
0
JERE ĆURKOVIĆ (AMENO)
70
3
SAŠA SANDRIN (TIGAR)
B008
48
0
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
195
3
SANI FATORIĆ (KING)
B009
128
0
GIOVANNI PISCHEDDA (MEGA.C.)
53
3
MARKO MOUČKA (CRO)
B010
83
0
LUKA KATALINIĆ (TIGAR)
156
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
B021
265
3
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
166
0
LOVRO VULJE (SPARTAN)
B022
243
0
ALEKS KIŠIĆ (MINOTAU)
184
3
ANTE SKELIN (UNIRENT)
B023
70
0
SAŠA SANDRIN (TIGAR)
195
3
SANI FATORIĆ (KING)
B024
53
1
MARKO MOUČKA (CRO)
156
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
B034
265
2
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
184
1
ANTE SKELIN (UNIRENT)
B035
195
0
SANI FATORIĆ (KING)
156
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
B041
265
0
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
156
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. ANĐELO MLADINA, PAUCI
3. SANI FATORIĆ, KING
3. ANTE SKELIN, UNI RENT
KL - Juniori -94
132
ANDREA CIRCOTA (KING)
C016
255
0
DINO IVAS (HBD)
26
0
PATRIK SISAN (ARMUS)
C034
132
0
ANDREA CIRCOTA (KING)
255
3
DINO IVAS (HBD)
Osvajači medalja
1. DINO IVAS, HBD
2. ANDREA CIRCOTA, KING
3. ----
3. ----
KL - Juniori +94
186
TONI PEŠO (UNIRENT)
C003
160
0
JAKOV NIŽIĆ (PRETORI)
174
3
EDIB JAGODIĆ (BUDOL)
256
DANIJEL ZUBČIĆ (HBD)
141
TIN MANJEROVIĆ (TIGAR)
C019
186
3
TONI PEŠO (UNIRENT)
174
0
EDIB JAGODIĆ (BUDOL)
C020
256
0
DANIJEL ZUBČIĆ (HBD)
141
3
TIN MANJEROVIĆ (TIGAR)
C037
186
3
TONI PEŠO (UNIRENT)
141
0
TIN MANJEROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. TONI PEŠO, UNI RENT
2. TIN MANJEROVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. EDIB JAGODIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DANIJEL ZUBČIĆ, HBD