kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Dj) i LC (Sen) i KL (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
OMIŠALJ
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Seniorke -55
KL - Juniori -69
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
LC - Seniorke -55
C030
17
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
237
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
B003
265
2
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
258
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
B004
33
0
IVANO CAPEK (KRAPINA)
166
3
LOVRO VULJE (SPARTAN)
B005
243
0
ALEKS KIŠIĆ (MINOTAU)
63
0
NOA MIHALIĆ (TIGAR)
B006
235
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
184
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
B007
205
0
JERE ĆURKOVIĆ (AMENO)
70
3
SAŠA SANDRIN (TIGAR)
B008
48
0
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
195
3
SANI FATORIĆ (KING)
B009
128
0
GIOVANNI PISCHEDDA (MEGA.C.)
53
3
MARKO MOUČKA (CRO)
B010
83
0
LUKA KATALINIĆ (TIGAR)
156
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
B021
265
3
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
166
0
LOVRO VULJE (SPARTAN)
B022
243
0
ALEKS KIŠIĆ (MINOTAU)
184
3
ANTE SKELIN (UNIRENT)
B023
70
0
SAŠA SANDRIN (TIGAR)
195
3
SANI FATORIĆ (KING)
B024
53
1
MARKO MOUČKA (CRO)
156
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
B034
265
2
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
184
1
ANTE SKELIN (UNIRENT)
B035
195
0
SANI FATORIĆ (KING)
156
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
B041
265
0
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
156
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. ANĐELO MLADINA, PAUCI
3. SANI FATORIĆ, KING
3. ANTE SKELIN, UNI RENT
KL - Juniorke -55
C004
133
3
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
250
0
BRUNA ŠARKO (CRO)
C005
199
0
ANTONELA PEČI (BORACPŽ)
154
3
ZARA LERGA (PRETORI)
C006
153
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
68
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
C007
96
0
DORIS SUVAJAC (BUJE)
234
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
C021
133
3
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
154
0
ZARA LERGA (PRETORI)
C022
153
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
234
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
C038
133
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
153
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
KL - Juniorke -60
218
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
C008
168
3
ELA ROBELI (ŠK)
32
0
ANĐELKA TUŠEK (KRAPINA)
C009
212
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
167
0
PETRA DODIK (ŠK)
C010
233
0
ELENA ČVEK (NINJA)
183
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
C023
218
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
168
0
ELA ROBELI (ŠK)
C024
212
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
183
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
C039
218
1
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
183
2
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ELA ROBELI, ŠKORPION