kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Dj) i LC (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUDOKAI LABIN
BUJE
DRAGA
FIGHTER
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -30
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniorke -65
PF - Dječaci -30
A008
48
1
DAVID DEVIĆ (PLANET)
38
11
LUKA SOVEC (ZMAJ)
21
SAMUEL PAVATIĆ (BUJE)
47
DAMJAN DEVIĆ (PLANET)
88
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
A010
38
10
LUKA SOVEC (ZMAJ)
21
0
SAMUEL PAVATIĆ (BUJE)
A011
47
1
DAMJAN DEVIĆ (PLANET)
88
9
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
A013
38
12
LUKA SOVEC (ZMAJ)
88
5
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
Medalists
1. LUKA SOVEC, ZMAJ
2. ARIAN RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. SAMUEL PAVATIĆ, BUJE
3. DAMJAN DEVIĆ, PLANET SPORT
LC - Juniori -57
A039
42
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
36
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
A040
45
3
NOA JAKLIN (PLANET)
28
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
A057
42
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
45
0
NOA JAKLIN (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
LC - Juniori -63
A032
44
3
MORIS TRBULIN (PLANET)
92
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
A033
3
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
65
0
ALEX TERLEVIC (KING)
A034
39
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
75
0
SANDI STENTA (PLANET)
A035
72
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
4
3
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
A046
44
1
MORIS TRBULIN (PLANET)
3
2
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A047
39
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
4
2
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
A062
3
1
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
4
2
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Medalists
1. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
LC - Juniori -69
43
MICHAEL STENTA (PLANET)
A041
77
3
MARINO STORIĆ (HBD)
64
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
A058
43
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
77
0
MARINO STORIĆ (HBD)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. MARINO STORIĆ, HBD
3. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
3. ----
LC - Juniorke -65
2
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
A038
73
0
VERENA DAGMAR REISTER (NINJA)
78
3
CHIARA IVAS (HBD)
94
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
41
MARTINA GRABAR (PLANET)
A050
2
3
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
78
0
CHIARA IVAS (HBD)
A051
94
0
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
41
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
A064
2
0
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
41
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
3. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. CHIARA IVAS, HBD