kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Dj) i LC (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
LC - Juniori
LC - Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice -24
PF - Djevojčice -27
PF - Djevojčice -30
PF - Djevojčice -33
PF - Djevojčice -36
PF - Djevojčice +36
PF - Djevojčice -24
A022
90
10
ARIELA MARKOVIĆ (KUTINA)
55
0
NELA ŽULIĆ (BUZET)
57
ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ (ZELG)
A024
90
6
ARIELA MARKOVIĆ (KUTINA)
57
3
ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ (ZELG)
Medalists
1. ARIELA MARKOVIĆ, KUTINA
2. ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ, TROJAN ISTRA
3. NELA ŽULIĆ, FIGHTER
3. ----
PF - Djevojčice -27
84
EVA MATIĆ (JASTREB)
A016
52
4
ANĐELA ŠANIĆ (BUZET)
12
9
LUCIJA CVIJETIĆ (SUŠAK)
A018
56
0
EMA RADOVIĆ (BUZET)
63
10
RITA ČIRJAK (DRAGA)
A019
11
2
IVA TKALČIĆ (SUŠAK)
13
5
NIKA VONDRA (KUTINA)
A020
84
10
EVA MATIĆ (JASTREB)
12
0
LUCIJA CVIJETIĆ (SUŠAK)
A021
63
1
RITA ČIRJAK (DRAGA)
13
5
NIKA VONDRA (KUTINA)
A023
84
10
EVA MATIĆ (JASTREB)
13
0
NIKA VONDRA (KUTINA)
Medalists
1. EVA MATIĆ, JASTREB
2. NIKA VONDRA, KUTINA
3. LUCIJA CVIJETIĆ, SUŠAK
3. RITA ČIRJAK, DRAGA
PF - Djevojčice -30
A025
59
6
JOSIPA PEJKOVIĆ (ZELG)
25
5
HELENA MIGLES (OMEGA)
Medalists
1. JOSIPA PEJKOVIĆ, TROJAN ISTRA
2. HELENA MIGLES, OMEGA
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -33
A026
18
11
TESSA KAČMARČIK (KUTINA)
9
1
NAOMI VIGINI (BUJE)
14
LUNA MLINAR (KUTINA)
A028
18
7
TESSA KAČMARČIK (KUTINA)
14
1
LUNA MLINAR (KUTINA)
Medalists
1. TESSA KAČMARČIK, KUTINA
2. LUNA MLINAR, KUTINA
3. NAOMI VIGINI, BUJE
3. ----
PF - Djevojčice -36
A027
8
3
JULIANNA JOVANA BUZA (BUZA ZG)
53
0
PIA KROTA (BUZET)
Medalists
1. JULIANNA JOVANA BUZA, TEAM BUZA
2. PIA KROTA, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +36
A029
10
0
MAGDALENA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
31
1
JELENA LONČAREVIĆ (GLINA)
A030
93
4
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
32
0
TARA ŠANTEK (GLINA)
A031
31
2
JELENA LONČAREVIĆ (GLINA)
93
8
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. RAFAELA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. JELENA LONČAREVIĆ, GLINA
3. TARA ŠANTEK, GLINA
3. MAGDALENA JOVANČEVIĆ, SUŠAK