Odabrano natjecanje: Prvenstvo Hrvatske u LK (Sen) i LC (Ks) i KL (Jun)

DISCIPLINE
 
 

KL - Juniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BORNA GRMUŠAIVANIĆ GRADKL-JUN-M-634412012
2.NIKO BILANDŽIĆSVETI DUHKL-JUN-M-694412012
3.KARLO KEDVEŠBLITZKL-JUN-M-7433919
4.MATEO RAVLIĆPIT BULL, SplitKL-JUN-M-8433909
5.SIMON CURIEXCALIBUR KL-JUN-M-5733908
6.DINO IVASHBDKL-JUN-M-8922606
7.FABIJAN ŠIRANOVIĆJASTREBKL-JUN-M-9411303
8.FILIP ČIČEKIMPACTKL-JUN-M-7911303
9.TONI PEŠOUNI RENTKL-JUN-M+9411303
10.ANĐELO MLADINAPAUCIKL-JUN-M-6943906
11.BLAŽ KRUŠELJŠKORPIONKL-JUN-M-6943906
12.ROKO POZAIĆDOMSAKL-JUN-M-6932613
13.FRANKO ŠARIĆAKADEMIJA OMIŠKA STINAKL-JUN-M-5732704
14.DOMAGOJ GORUPECŠKORPIONKL-JUN-M-8932603
15.FRAN HUDJIKMOSLAVACKL-JUN-M-8432603
16.MARKO MLINARIĆARMUSKL-JUN-M-7432603
17.PATRIK JELAŠMOSLAVACKL-JUN-M-6332603
18.PATRIK BERGERZAGREBKL-JUN-M-7432603
19.ANDRIJA BILANDŽIĆSVETI DUHKL-JUN-M-6321300
20.ANTONIO BILKIĆBUJEKL-JUN-M-6321300
21.DAVID SIMIĆPIT BULL, SplitKL-JUN-M-6921300
22.GABRIEL JOSIPOVIĆTROJAN ISTRAKL-JUN-M-6921300
23.IAN PRISKIĆOFCKL-JUN-M-6321300
24.IVAN CELJAKPIT BULL, SplitKL-JUN-M-7421300
25.JOSIP ORLOVIĆPIT BULL, SplitKL-JUN-M-5721300
26.LUKA MATOŠEVIĆPIT BULL, SplitKL-JUN-M-6921300
27.MARKO MOUČKACROATIAKL-JUN-M-6921300
28.SEJMUR MATKOVIĆTIGAR, KarlovacKL-JUN-M-5721300
29.ANDREA CHIRCOTAKINGKL-JUN-M-942120-2
30.ANTE SKELINUNI RENTKL-JUN-M-692120-2
31.IVAN KOMADINASPORT LIFEKL-JUN-M-842120-2
32.IVAN MLADINAPAUCIKL-JUN-M-792120-2
33.KARLO MARINOVIĆPIT BULL, SplitKL-JUN-M-572120-2
34.LOVRO PALJANKOBRA, BjelovarKL-JUN-M-692120-2
35.ROKO PRIBUDIĆMORNARKL-JUN-M-742120-2
36.IVO VULETIĆSVETI JURE, GataKL-JUN-M-941010-1
37.JOSIP PEREMINARMUSKL-JUN-M-791010-1
38.LEON HADŽIĆMINOTAURKL-JUN-M-741010-1
39.MARIO MARASPAUCIKL-JUN-M-691010-1
40.MARKO MIKŠIĆTIGAR, KarlovacKL-JUN-M-571010-1
41.PETAR ERCEGMarjanKL-JUN-M-841010-1
42.SANDRO BAJZA KOBEŠĆAKDOMSAKL-JUN-M-691010-1
43.ALAN TURSUNOVIĆBUDOKAI LABINKL-JUN-M-891000-3
44.ALEN ĆOSIĆFORTISKL-JUN-M-691000-3
45.ALEX TERLEVICKINGKL-JUN-M-631000-3
46.ANDRIJAN ŠARONJASVETI DUHKL-JUN-M-631000-3
47.ANTHONY KVESIĆKINGKL-JUN-M-691000-3
48.BORNA PEPIĆIMPACTKL-JUN-M-691000-3
49.BRUNO MIRKOVIĆFIGHT FACTORY - VALPOVOKL-JUN-M-691000-3
50.BRUNO BRKOVIĆPIT BULL, SplitKL-JUN-M-691000-3
51.DAVID TOPIĆPIT BULL, SplitKL-JUN-M-741000-3
52.DINO ZIDARIĆTROJAN ISTRAKL-JUN-M-841000-3
53.EMANUEL SUROPDRAGAKL-JUN-M-571000-3
54.IVAN MAHOVLIĆPIT BULL, SplitKL-JUN-M-631000-3
55.JOSIP ČIKOTIĆTERMINATORKL-JUN-M-741000-3
56.LEON DOMIĆBUDOKAIKL-JUN-M-891000-3
57.LEONARDO PASKAIMPACTKL-JUN-M-891000-3
58.LUKA FARKAŠKOBRA, BjelovarKL-JUN-M-571000-3
59.LUKA TOMIĆAMENOKL-JUN-M-571000-3
60.LUKA BONAZZATROJAN ISTRAKL-JUN-M-841000-3
61.MARKO JANKOVIĆTERMINATORKL-JUN-M-741000-3
62.MARKO ŠUĆURUNI RENTKL-JUN-M-691000-3
63.MATEJ VUKOVIĆBLITZKL-JUN-M-631000-3
64.NIKO ZUBACSVETI DUHKL-JUN-M-631000-3
65.NINOSLAV PLENTAJKOBRA, BjelovarKL-JUN-M-741000-3
66.ORLANDO BAČIĆMEGA CENTARKL-JUN-M-691000-3
67.ROKO MARASOVIĆTERMINATORKL-JUN-M+941000-3
68.VLADO BAŠIĆMarjanKL-JUN-M-841000-3

KL - Juniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.EVA LEONA KOMŠIĆKINGKL-JUN-Ž-5533807
2.LEONA BARTOLINNINJAKL-JUN-Ž-6022606
3.PAOLA TOMRECAJPRETORIANKL-JUN-Ž-5022606
4.PETRA PERKOVIĆMEGA CENTARKL-JUN-Ž+7022606
5.ANAI RAŽNJEVIĆSUŠAKKL-JUN-Ž-6511303
6.MARTINA BUTERINVELEBITKL-JUN-Ž-7011303
7.ANA SOVECZMAJKL-JUN-Ž-5021300
8.ANA JOVIĆSUŠAKKL-JUN-Ž-5521300
9.NIKA PAVIČIĆVELEBITKL-JUN-Ž-6021300
10.ROKA PULJAKTIGAR, KarlovacKL-JUN-Ž-6021300
11.MIHAELA TOPALLIPRETORIANKL-JUN-Ž-551010-1
12.ANA SUTLOVIĆPRETORIANKL-JUN-Ž-651000-3
13.ANĐELINA VIDECBUJEKL-JUN-Ž-501000-3
14.IVONA GALEŠIĆPRETORIANKL-JUN-Ž+701000-3
15.LINA RADMANIVANIĆ GRADKL-JUN-Ž+701000-3
16.LUCIJA PAPARIĆSPORT LIFEKL-JUN-Ž-701000-3
17.MATEA JOSIPOVIĆTROJAN ISTRAKL-JUN-Ž-601000-3
18.NICOLE BULJANMORNARKL-JUN-Ž-551000-3
19.SERENA CORONICABUJEKL-JUN-Ž-501000-3
20.TARA GAĆEŠAKUTINAKL-JUN-Ž-601000-3
21.TIA PAULINA SRIĆAMEGA CENTARKL-JUN-Ž-551000-3
 

KL - Juniori, KL - Juniorke

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.PRETORIAN01.01.01211.
2.KING01.01.01102.
3.SUŠAK01.01.01102.
4.VELEBIT01.01.01102.
5.IMPACT01.01.01015.
6.IVANIĆ GRAD01.01.01015.
7.MEGA CENTAR01.01.01015.
8.PIT BULL, Split01.01.01015.
9.SVETI DUH01.01.01015.
10.BLITZ01.01.010010.
11.EXCALIBUR 01.01.010010.
12.HBD01.01.010010.
13.JASTREB01.01.010010.
14.NINJA01.01.010010.
15.UNI RENT01.01.010010.
16.MOSLAVAC01.01.002016.
17.ŠKORPION01.01.002016.
18.PAUCI01.01.001118.
19.SPORT LIFE01.01.001118.
20.AKADEMIJA OMIŠKA STINA01.01.001020.
21.TERMINATOR01.01.001020.
22.ZAGREB01.01.001020.
23.ZMAJ01.01.001020.
24.ARMUS01.01.000224.
25.BUJE01.01.000224.
26.TIGAR, Karlovac01.01.000224.
27.BUDOKAI LABIN01.01.000127.
28.DOMSA01.01.000127.
29.KUTINA01.01.000127.
30.MORNAR01.01.000127.
31.OFC01.01.000127.
32.SVETI JURE, Gata01.01.000127.
33.TROJAN ISTRA01.01.000127.
34.AMENO01.01.000034.
35.BUDOKAI01.01.000034.
36.CROATIA01.01.000034.
37.DRAGA01.01.000034.
38.FIGHT FACTORY - VALPOVO01.01.000034.
39.FORTIS01.01.000034.
40.KOBRA, Bjelovar01.01.000034.
41.Marjan01.01.000034.
42.MINOTAUR01.01.000034.

Total

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.PRETORIAN01.01.01211.
2.KING01.01.01102.
3.SUŠAK01.01.01102.
4.VELEBIT01.01.01102.
5.IMPACT01.01.01015.
6.IVANIĆ GRAD01.01.01015.
7.MEGA CENTAR01.01.01015.
8.PIT BULL, Split01.01.01015.
9.SVETI DUH01.01.01015.
10.BLITZ01.01.010010.
11.EXCALIBUR 01.01.010010.
12.HBD01.01.010010.
13.JASTREB01.01.010010.
14.NINJA01.01.010010.
15.UNI RENT01.01.010010.
16.MOSLAVAC01.01.002016.
17.ŠKORPION01.01.002016.
18.PAUCI01.01.001118.
19.SPORT LIFE01.01.001118.
20.AKADEMIJA OMIŠKA STINA01.01.001020.
21.TERMINATOR01.01.001020.
22.ZAGREB01.01.001020.
23.ZMAJ01.01.001020.
24.ARMUS01.01.000224.
25.BUJE01.01.000224.
26.TIGAR, Karlovac01.01.000224.
27.BUDOKAI LABIN01.01.000127.
28.DOMSA01.01.000127.
29.KUTINA01.01.000127.
30.MORNAR01.01.000127.
31.OFC01.01.000127.
32.SVETI JURE, Gata01.01.000127.
33.TROJAN ISTRA01.01.000127.
34.AMENO01.01.000034.
35.BUDOKAI01.01.000034.
36.CROATIA01.01.000034.
37.DRAGA01.01.000034.
38.FIGHT FACTORY - VALPOVO01.01.000034.
39.FORTIS01.01.000034.
40.KOBRA, Bjelovar01.01.000034.
41.Marjan01.01.000034.
42.MINOTAUR01.01.000034.