kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Sen) i LC (Ks) i KL (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniori -69
30
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
A001
199
1
SANDRO BAJZA KOBEŠĆAK (DOMSA)
178
2
ANTE SKELIN (UNIRENT)
257
LUKA MATOŠEVIĆ (PITBUL)
207
ANTHONY KVESIĆ (KING)
158
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
A002
153
3
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
157
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
89
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
37
GABRIEL JOSIPOVIĆ (ZELG)
A003
152
1
MARIO MARAS (PAUCI)
231
2
LOVRO PALJAN (KOBRABJ)
198
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
196
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
172
ALEN ĆOSIĆ (KBKF)
235
MARKO MOUČKA (CRO)
135
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
177
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
106
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
A008
30
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
178
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
A009
257
3
LUKA MATOŠEVIĆ (PITBUL)
207
0
ANTHONY KVESIĆ (KING)
A010
158
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
153
3
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
A011
89
0
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
37
3
GABRIEL JOSIPOVIĆ (ZELG)
A012
231
0
LOVRO PALJAN (KOBRABJ)
198
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
A013
196
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
172
0
ALEN ĆOSIĆ (KBKF)
A014
235
3
MARKO MOUČKA (CRO)
135
0
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
A015
177
0
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
106
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
A028
30
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
257
0
LUKA MATOŠEVIĆ (PITBUL)
A029
153
3
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
37
0
GABRIEL JOSIPOVIĆ (ZELG)
A030
198
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
196
0
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
A031
235
0
MARKO MOUČKA (CRO)
106
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
A040
30
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
153
0
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
A041
198
0
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
106
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
A046
30
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
106
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. ANĐELO MLADINA, PAUCI
3. ROKO POZAIĆ, DOMSA