kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun) i LC (Sen) i PF (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
Borac
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
LEONID
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniori -63
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniorke -60
PF - Juniori -63
A031
103
3
MORIS TRBULIN (PLANET)
15
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A032
106
4
SANDI STENTA (PLANET)
17
14
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
A034
103
22
MORIS TRBULIN (PLANET)
17
18
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
PF - Juniorke -55
A039
48
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
23
10
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
A040
78
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
19
0
ZOA VIVODA (SUŠAK)
A042
23
10
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
78
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
PF - Juniorke -60
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
A043
21
2
PAOLA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
41
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
A044
25
0
DIANA JAKOVAC (SUŠAK)
125
0
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
81
ROKA PULJAK (TIGAR)
A045
1
7
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
41
2
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
A046
25
0
DIANA JAKOVAC (SUŠAK)
81
10
ROKA PULJAK (TIGAR)
A048
1
14
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
81
13
ROKA PULJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. DIANA JAKOVAC, SUŠAK
LC - Seniori -63
16
MARKO DORREN MANTILLA (SUŠAK)
A006
14
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
122
0
SANDI STENTA (PLANET)
A023
16
3
MARKO DORREN MANTILLA (SUŠAK)
14
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MARKO DORREN MANTILLA, SUŠAK
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ----
LC - Seniori -69
13
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
A001
34
0
ŠIME KOVAČEVIĆ (AMENO)
77
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
A002
102
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
29
0
MLADEN PALIĆ (AMENO)
A003
3
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
44
0
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
A014
13
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
77
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
A015
102
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
3
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
A028
13
2
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
3
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Osvajači medalja
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
LC - Seniorke -60
143
LUCIJA REGVAT (ZG)
A013
27
0
JOSIPA DOLIĆ (AMENO)
20
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
A027
143
1
LUCIJA REGVAT (ZG)
20
2
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. LUCIJA REGVAT, ZAGREB
3. JOSIPA DOLIĆ, AMENO
3. ----